reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak mnie część z Was zaaferowana na grupie zamkniętej, że zapomniałam o tym wątku :p witam nowe wrzesniowki :) @Gosia0210 kiedy masz wizytę? :D
 
reklama
Oj dziewczyny wiem co czujecie ja ostatnio widziałam fasolkę 22.01 teraz czekam do 26.02

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed każdą wizyta tak się stresuję że ostatnio ciśnienie miałam aż 150 xD z ciśnieniem nigdy problemie nie miałam więc umówiłam się z Panią pielęgniarka że będę mierzyła sobie w domu i w kartę będziemy pisały to domowe. Na spokojnie wychodzi 123/74 więc wszystko gra, ale pomimo najszczerszych chęci strach jest i ja chyba uspokoje się dopiero po 12tyg. Wtedy ryzyko poronienia spada zdaje się do 2%.

f2w3xzkr9phejtsp.png
 
Ja przed każdą wizyta tak się stresuję że ostatnio ciśnienie miałam aż 150 xD z ciśnieniem nigdy problemie nie miałam więc umówiłam się z Panią pielęgniarka że będę mierzyła sobie w domu i w kartę będziemy pisały to domowe. Na spokojnie wychodzi 123/74 więc wszystko gra, ale pomimo najszczerszych chęci strach jest i ja chyba uspokoje się dopiero po 12tyg. Wtedy ryzyko poronienia spada zdaje się do 2%.

f2w3xzkr9phejtsp.png
Ja ciśnienie na wizytach mam zwykle w normie, ale z pulsem poniżej 100 nie schodzę :o
 
Witam sie i ja. Paulina, lat 22, drugie dziecko w drodze. Mieszkamy w Sztokholmie. Starsza cora ma 5 lat. Termin na koniec wrzesnia, dokladna data nieokreslona ze wzgledu na to ze tutaj ustala sie ja dopiero na USG w 18tc. Objawow mnostwo, od dwoch tygodni mdlosci a od soboty nieustajace wymioty. Na dodatek jakas swedzaca wysypka na ciele a spotkanie z polozna dopiero 13 lutego. Pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie nas cieplo
 
reklama
Dziewczyny dostałam link na grupę zamkniętą ale nie umiem na nią wejść czy któraś mogłaby mi wytłumaczyc jak to zrobić krok po kroku
 
Do góry