reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

popieram ;-) najgorzej jak jest sie glodnym. przynajmniej mnie tylko wtedy mdli, ale tez nie jakos za bardzo... i tak mam w kazdej ciazy :-)
 
reklama
Mnie tez mdli zazwyczaj jak jestem glodna. W pierwszej ciazy jedynym objawem byla okropna zgaga az do porodu i nic na nia nie pomogalo. Wieczorami az zbieralo mi sie na placz bo tak pieklo..
 
Od jakiegos tygodnia mam mdlosci. Juz nie wiem czy lepiej jesc czy nie.. glodu jako takiego nie czuje,. A jak zjem to mnie muuuli. Ba kolacje zjadlam jajko gotowane z majonezem. I tak mi sie chce wymiotowac... jeszcze ten zapach w mieszkaniu po jajkach...

Jutro wizyta..
 
Od jakiegos tygodnia mam mdlosci. Juz nie wiem czy lepiej jesc czy nie.. glodu jako takiego nie czuje,. A jak zjem to mnie muuuli. Ba kolacje zjadlam jajko gotowane z majonezem. I tak mi sie chce wymiotowac... jeszcze ten zapach w mieszkaniu po jajkach...

Jutro wizyta..
Który to będzie tydzień ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mamo, toz to konkretna polnoc juz skoro u nas -11 to ja jest u Was? Ja USG mialam juz dwa razy ale prywatnie. 13 lutego mam polozna i zobaczymy czy zleci mi te panstwowe troche wczesniej czy dopiero 18tc. A ty juz mialas spotkanie z polozna? Pozdrawiam

U nas od tygodnia zimniej sie zrobilo i dz8s bylo rano -23.
Wizyte mam na 21 luty cle wiem juz z gory ze usg dopiero 18 tydz a prywatnie u nas kosztuje prawie 1000 kr ale slyszalam ze prywatne w Sztokholmie to 300 kr wiec duza roznica
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Ewarut mam problem z tym linkiem. Nie mam dostępu

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Do góry