reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem umówiona na wizytę kontrolną w poniedziałek u mojego gin A we wtorek u innego prywatnie...postanowiłam sk9nsultowac moja ciążę z innym lekarzem...Zobaczymy co inny lekarz mi powie...teraz mnie czeka najgorszy tydzień czekania... jak narazie czuje się w miarę cycki bolą mdłości męczą...mam nadzieję że będzie dobrze...cieszę się narazie że objawy nie ustępują bo ostatnio jak mi objawy ustapily to był znak że dziecku przestało bić serduszko... trzymajcie kciuki za nas... bo jeżeli stracę kolejna ciążę to już będzie mój koniec o staranie się o dziecko...po trzecim poronieniu nie dam rady więcej przetrwać...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dlatego właśnie ja nie zgodziłabym się na zabieg nigdy w życiu. 2 razy wystarczyła mi farmakologia, nie panikowałam jak następnego dnia na USG okazywało się, że jeszcze nie wszystko się oczyściło - na wizycie kontrolnej po tygodniu zawsze było ok. Bez antybiotyku, znieczulenia, dodatkowego stresu i ryzyka, bo jednak każdy zabieg to ryzyko. Oczywiście nie zaprzeczę, że większość szpitali nie ma warunków, a nawet chęci stworzenia ich dla wywołanych poronień - musiałam o wszystko się sama upominać, nie było żadnego ustronnego miejsca... długa historia. Ale czułam że to takie bardziej naturalne i ludzkie niż zabieg, chociaż towarzyszące emocje pewnie podobne
Ja miałam zabieg bo nie chciałam farmakologicznie...dostałam narkoze po 20min obudziłam się i było po wszystkim...po 2h od zabiegu wróciłam do domu. W tym momencie to nie myślałam o sobie tylko o synku który czekał na mnie w domu i chciałam jak najszybciej do niego wrócić

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem umówiona na wizytę kontrolną w poniedziałek u mojego gin A we wtorek u innego prywatnie...postanowiłam sk9nsultowac moja ciążę z innym lekarzem...Zobaczymy co inny lekarz mi powie...teraz mnie czeka najgorszy tydzień czekania... jak narazie czuje się w miarę cycki bolą mdłości męczą...mam nadzieję że będzie dobrze...cieszę się narazie że objawy nie ustępują bo ostatnio jak mi objawy ustapily to był znak że dziecku przestało bić serduszko... trzymajcie kciuki za nas... bo jeżeli stracę kolejna ciążę to już będzie mój koniec o staranie się o dziecko...po trzecim poronieniu nie dam rady więcej przetrwać...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Weż mnie nie strasz JA już od tygodnia nie mam objawów a w poprzedniej gdy obumarła miałam straszne samopoczucie ... ZWARJUJE!!
 
Weż mnie nie strasz JA już od tygodnia nie mam objawów a w poprzedniej gdy obumarła miałam straszne samopoczucie ... ZWARJUJE!!
No u mnie niestety tak było...jednego dnia miałam mdłości i bolace piersi i byłam u jednego lekarza na ust wszystko było ok. Następnego dnia wstałam bez żadnych objawów wizyta u drugiego lekarza-brak akcji serca u dziecka. Po paru godzinach zaczęłam plamic i szpital...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie zas czesto pobolewa podbrzusze i nie wiem co mam o tym sadzic. Czasem mysle ze to przez przeciazenie. Jestem na niebo pracuje fizycznie na produkcji ale wiadomo ze przy corce nie usiade i nie poleze kiedy zle sie czuje. Nie pamietam czy w tamtej ciazy tez tak bylo. Martwi mnie to troche i dlatego bardzo ciagnie mi sie czas do umowinej wizyty.
 
Ja miałam wizyte u ginekologa według badania recznego ciąża 9-10 tydzień szyjka w pożądku macica prawidłowej wielkości
Dostałam skierowanie na usg w szpitalu które robi mój ginekolog prowadzący byłam się zapisać i na szczęście u mie na NFZ są szybkie terminy i w ten czwartek mam pierwsze USG i zobacze mojego maluszka.
Dostałam też na NFZ skierowanie na morfologie,glukoze ,hiv,różyczke IgM,anty HCV,
TOXO IgM,TOXO IgG,WR-RPR,mocz.
 
Mnie zas czesto pobolewa podbrzusze i nie wiem co mam o tym sadzic. Czasem mysle ze to przez przeciazenie. Jestem na niebo pracuje fizycznie na produkcji ale wiadomo ze przy corce nie usiade i nie poleze kiedy zle sie czuje. Nie pamietam czy w tamtej ciazy tez tak bylo. Martwi mnie to troche i dlatego bardzo ciagnie mi sie czas do umowinej wizyty.

Mnie też tak boli, czasem co jakiś czas przez cały dzień, w nocy, szczególnie jak zmieniam pozycję, a bywają też dni, że zakłuje 2-3 razy i koniec.

Póki to nie są skurcze, mocny ból, nie plamisz i nie krwawisz to chyba nie powinnaś się martwić na zapas ;-) ;) Dużo dziewczyn pisało tutaj o podobnych bólach, to chyba taka ciążowa norma, szczególnie te w okolicy pachwin/po bokach
 
Ja tez mam objawy, codziennie mi niedobrze i moge spac caly czas.. plus piersi twarde ale to pewnie od progesteronu ktory przyjmuje.. u mnie w poprzednich ciazach brak objawow sygnalizowal zatrzymanie sie rozwoju ciazy :( teraz nie wiem jak bedzie...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Niby wiem ze to pobolewanie jest normalne ale jak sie czlowiek naczyta o poronieniach i onnych problemach to sobie juz powoli zaczyna sam wmawiac nie wiadomo co. Nie pamoetam czy z corka w ciazy tez mialam takie pobolewania. Maz twierdzi ze nie no ale kazda ciaza jest inna. Byle do piatku. Jak zobacze serduszko to sie uspokoje.
 
Do góry