reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny dostałam link na grupę zamkniętą ale nie umiem na nią wejść czy któraś mogłaby mi wytłumaczyc jak to zrobić krok po kroku
Właśnie z linku najcześciej nie działa. Używasz aplikacji czy strony internetowej?
Ogólnie to w jednym i drugim wyszukaj w lupce(albo polu szukaj) wrześnióweczki 2018 prywatnie. I normalnie powinnaś wejść w temat :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dostałam link na grupę zamkniętą ale nie umiem na nią wejść czy któraś mogłaby mi wytłumaczyc jak to zrobić krok po kroku
1517847429-cb9624bbb2c308cb-aaaaaa.jpeg
tu szukaj

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja. Paulina, lat 22, drugie dziecko w drodze. Mieszkamy w Sztokholmie. Starsza cora ma 5 lat. Termin na koniec wrzesnia, dokladna data nieokreslona ze wzgledu na to ze tutaj ustala sie ja dopiero na USG w 18tc. Objawow mnostwo, od dwoch tygodni mdlosci a od soboty nieustajace wymioty. Na dodatek jakas swedzaca wysypka na ciele a spotkanie z polozna dopiero 13 lutego. Pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie nas
Witaj
 
Ostatnia edycja:
Witaj
Ja tez mieszkam w Szwecji ale 600 km od ciebie w Nordmaling.
Z utesknieniem czekam na usg w 18 tyg.
Jeszcze tylko 10 tyg
O mamo, toz to konkretna polnoc juz skoro u nas -11 to ja jest u Was? Ja USG mialam juz dwa razy ale prywatnie. 13 lutego mam polozna i zobaczymy czy zleci mi te panstwowe troche wczesniej czy dopiero 18tc. A ty juz mialas spotkanie z polozna? Pozdrawiam
 
reklama
Na mdłości różne są sposoby, niektórym pomaga woda z cytryną, migdały, imbir. Mnie pomaga nie bycie głodną, bo później masakra.

Ja jutro pierwsza wizyta. Nie umiem się doczekać.
 
Do góry