reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja też jestem na L4. Chciałabym pracować dalej, ale warunki pracy zagrażałyby ciąży. Jakby człowiek chodził do pracy to może czas by szybciej zleciał

8599sek2wk0jca0m.png
Wiadome ale dla mnie też dzidziu ważniejszy

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak będzie brzuszek, to się zacznie narzekanie na bóle kręgosłupa itp:p Cieszmy się każdym dniem.
Mnie druga ciąża zleciała nie wiem nawet kiedy. Teraz oczekuję bardzo na swoją pierwszą wizytę, ale mało mam czasu na myślenie o Maleństwie.
 
A jak będzie brzuszek, to się zacznie narzekanie na bóle kręgosłupa itp:p Cieszmy się każdym dniem.
Mnie druga ciąża zleciała nie wiem nawet kiedy. Teraz oczekuję bardzo na swoją pierwszą wizytę, ale mało mam czasu na myślenie o Maleństwie.
Pewnie tak, ale marzyłam o ciąży tak długo, że wszystko przyjmę, nawet bóle kręgosłupa

8599sek2wk0jca0m.png
 
Hmm a ja byłam dzisiaj na chwilę w pracy zabrać resztę swoich rzeczy koleżanka powiedziała że ludzie mówią, że specjalnie zrobiłam sobie dziecko przed końcem umowy żeby mi płacili i że zrobiłam je na szaro, kurde wkurzyłam się

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm a ja byłam dzisiaj na chwilę w pracy zabrać resztę swoich rzeczy koleżanka powiedziała że ludzie mówią, że specjalnie zrobiłam sobie dziecko przed końcem umowy żeby mi płacili i że zrobiłam je na szaro, kurde wkurzyłam się

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Wrrr jak mnie czasem ludzie wkurzaja!


rfxg90bvuqo2axbg.png
 
Do góry