reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przykro mi, że ludzie tak mówią. Ale to świadczy o nich. U mnie też "serdeczne koleżanki" za plecami się zastanawiają, jak damy sobie z chłopakiem radę (mieszkam w zupełnie innym mieście niż moi rodzice, nie mamy tu nikogo). Dziecko to cud, a oni są zgorzkniali. Takie jest twoje prawo, żeby ci płacili wynagrodzenie. I nikomu nic do tego.

8599sek2wk0jca0m.png
 
reklama
Joan - ja kiedyś usłyszałam, że przez to, że zaszłam w ciążę, to inna pracownica nie może zajść :D
Normalnie tekst tak głupi, że nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Niemniej jednak współczuję, atmosferę możesz mieć po powrocie nie najlepszą.
 
Joan - ja kiedyś usłyszałam, że przez to, że zaszłam w ciążę, to inna pracownica nie może zajść :D
Normalnie tekst tak głupi, że nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Niemniej jednak współczuję, atmosferę możesz mieć po powrocie nie najlepszą.
Nie przedłuży mi umowy po macierzyńskim nie będę miała gdzie wracać

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Gratuluję udanych wizyt :)
Ja na swoją czekam cierpliwie :happy:. Już niedługo :laugh2:
Mały ciągle pyta kiedy w końcu będzie mógł zdradzić wszystkim wielki sekret :laugh2: Słodki jest.
 
reklama
Do góry