reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hmm ja mam tak etapami najpierw boli mnie pecherz później jak chodzę siku to szczypie piecze mam straszne parcie i do tego mam mega gorączkę zawsze wychodziło mi od razu z.moczu jak coś nie tak, a i miałam piasek w nerkach ale miesiąc przed ciążą byłam prywatnie u lekarza miałam zrobione wszystkie badania to zszedł, ogólnie też co jakiś czas kontroluje nerki bo coś mam z kielichem nawet dokładnie nie wiem co [emoji16] bo ogólnie chorowity człowiek jestem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
No to mamy podobnie. Grunt to trafić na dobrego lekarza. Często bagatelizują.
To teraz w ciszy musimy się bardzo pilnować.
 
reklama
No to mamy podobnie. Grunt to trafić na dobrego lekarza. Często bagatelizują.
To teraz w ciszy musimy się bardzo pilnować.
Dlatego jadę na tę prenatalne i mnie w mieście trudno o dobrego specjalistę tak mi radziła lekarka mówi że radzi to wszystkim pacjentkom bo jak coś to żeby nie rodzić u nas

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego jadę na tę prenatalne i mnie w mieście trudno o dobrego specjalistę tak mi radziła lekarka mówi że radzi to wszystkim pacjentkom bo jak coś to żeby nie rodzić u nas

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
A robisz te "głębsze" prenatalne czy takie podstawowe?
I który to szpital taki renomowany u Was [emoji23]?
 
Jezu a ja nic nie mogę jeść umieram wręcz :( czy to bardzo złe jak jestem o samym chlebie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie krew i usg, ja z Przemyśla jeden szpital tylko do Rzeszowa jadę na prenatalne bo u nas nie robią

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem. W razie w to będziesz jechać rodzic do Rzeszowa? A masz tam lekarza?
Powiem Ci, że ja od urodzenia mieszkam w Lublinie. Cała rodzina moja stąd pochodzi od pokoleń. A rodziłam 12km stąd. Bo w moim mieście mnie nie chcieli.
Teraz podobno jest jeszcze ciekawiej bo nawet w Świdniku nie ma miejsc, a we wrześniu rodzi się najwięcej dzieci [emoji16]. Tylko teraz mam lekarza stamtąd. Daj Boże pomoże.
 
Rozumiem. W razie w to będziesz jechać rodzic do Rzeszowa? A masz tam lekarza?
Powiem Ci, że ja od urodzenia mieszkam w Lublinie. Cała rodzina moja stąd pochodzi od pokoleń. A rodziłam 12km stąd. Bo w moim mieście mnie nie chcieli.
Teraz podobno jest jeszcze ciekawiej bo nawet w Świdniku nie ma miejsc, a we wrześniu rodzi się najwięcej dzieci [emoji16]. Tylko teraz mam lekarza stamtąd. Daj Boże pomoże.
Dlatego jadę na te badania bo jakby co trzebaby było szukać jakiegoś i lekarza i szpitala bo to co się teraz dzieje to jakieś cyrki są, no wiem wiem wszyscy szaleją w święta, magia świąt i te sprawy można się zapomnieć [emoji16][emoji16][emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty. :biggrin2:

U nas raczej koniec.
Od rana przy każdej wizycie w toalecie krew na papierze. Może bym jeszcze myślała, że oczyszcza się po pierwszym bliźniaku... ale wczorajsze serduszko drugiej fasolki ledwo biło, ciąża młodsza o dwa tygodnie, więc czekam na krwawienie.
Wizyta za dwa tygodnie, ale prawdę mówiąc nastawiam się na powrót do pracy, do gniazda męskich żmij... Nie mówiłam im o ciąży.
Nie wiecie dziewczyny czy po poronieniu dają L4?

Nie poddawaj się jeszcze. Może będzie dobrze. Trzymam kciuki!
 
reklama
Po mnie też już zaczyna być widać
 

Załączniki

  • IMG_20180130_134059-768x1024.jpg
    IMG_20180130_134059-768x1024.jpg
    98,4 KB · Wyświetleń: 134
Do góry