reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie brzuszek zaczął już wystawać w 6 tyg, ale to tak delikatnie; sam dół, czyli łono i linia bioder.
Postronny obserwator na pewno nic nie zobaczy, ale mój mąż już widzi różnicę. :)

1517318832-058357ca1542439d-aaaaaa.jpeg


_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]
Mój też widzi, kiedyś mówił że chce tylko jedno dziecko, ewentualnie parkę a teraz stwierdził że na dwójce na pewno nie skończy

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nasze fasolki maja 2mm ,macica jest powiększoną wielkości pomarańczy to od czego robią się te widoczne brzuszki????bo to chyba za wcześnie na brzuchu ciążowe nie??
 
Dziewczyny ratunku moja matka zrobiła sobie ziemniaki z cebulą i czosnkiem a mnie sam zapach dobija w kuchni nie ma drzwi klatka schodowa otwarta a ja mimo mam zamknięte drzwi umieram

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry