reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Byłam u szefowej. Poszła szybka piłka. Powiedziałam że jestem w ciąży i że nie wiem jak długo będę w stanie pracować. A nie chcę robić problemów dziewczynie która mnie musi przeszkolić. Nie wygladała na niezadowoloną i nawet się szczerze uśmiechnęła. Ale chyba w szoku jest bo nawet nie spytała który tydzień ani nic Poprosiła o czas żeby się oswoić z myślą i ogarnąć temat zastępstwa. Ba, podziękowała za lojalność. Uff... Mam już z głowy tą kwestię :D
 
reklama
Ja się chciałam wstrzymać do przedłużenia umowy, dzisiaj nie mogłam z szefa nic wydobyć. Powiedział tylko "jutro jest ostatni".
Jeżeli mi tej umowy nie przedłuży to na szczęście mam wizytę 2.02 i będę błagać lekarza (nawet jakbym miała dac mi w kieszen) żeby wypisal mi l4 z 3 wstecz czyli z dniem 31.01 bo tylko to mnie ratuje. Masakra.

piu3w1d3gdjez5tu.png
Ja mam umowę na czas nieokreślony więc akurat tym się nie stresowałam. Głupio mi tylko bo chcieli mnie awansować, na forum ogólnym padło moje nazwisko jako osoby wstępnie zobligowanej do przejęcia pewnych zadań. Ale wróciłam ze spotkania poprosiłam ją na słowo i prosto z mostu powiedziałam że przepraszam że wyszło tak niezręcznie ale jestem w ciąży. Kamień z serca :D nawet miło to przyjęła, z szokiem bo to imbardzo zaburza koncept ale jest dobrze ;) teraz tylko odliczać dni do następnego usg ;) i do zwolnionka :D
 
Lena robię. Mam 2 dzieci i 4 rodzaje soli w domu [emoji23] ale no nie chce mi tych zatok ruszyć. Bo inhalacji boli jeszcze bardziej. Tyle dobrze, że gardło i ucho mi przeszło.

Kropli do nosa nie używam, bo szczerze nienawidzę [emoji14] straszne mi podrażniają śluzówke i zawsze jest gorzej niż lepiej.
Idę chyba w końcu wziąć apap, choć nie wiem czy jest sens, no pewnie i tak nie pomoże :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam straszne bole podbrzusza.rwie,ciągnie.jak leżę jest znośnie.rano już wysiadajac z samochodu dopadł mnie skurcz.boje się

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Dziewczyny boli mnie pęcherz i co teraz? Wizyta u gin w czwartek

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz jak najszybciej zgłosić sie do lekarza ogólnego powiedz,że jesteś w ciąży, 1 trymestr i jakie masz objawy. Nie bagatelizuj bo zapalenie pęcherza może być niebezpieczne dla dziecka
 
Ja jestem pod stałą opieka nefrologa. Moje bóle nerek i pęcherza w weekend były ciężkie do zniesienia. W moczu i posiewie nic nie wyszło. Mój kochany cierpliwy Pan doktor zlecił mi usg, ale tłumaczył właśnie to, że najprawdopodobniej macica naciska.
W poprzedniej ciąży tak nie miałam, ale tłumaczył mi, że może być inne ułożenie czy coś, tylne.
Tak jak dziewczyny piszą, Żurawina czy zuravit. Profilaktycznie. Dużo pić itd. Ale też kontrolować, bo problemy z pecherzem to najczęstsze choroby ciążowe.
 
reklama
Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty. :biggrin2:

U nas raczej koniec.
Od rana przy każdej wizycie w toalecie krew na papierze. Może bym jeszcze myślała, że oczyszcza się po pierwszym bliźniaku... ale wczorajsze serduszko drugiej fasolki ledwo biło, ciąża młodsza o dwa tygodnie, więc czekam na krwawienie.
Wizyta za dwa tygodnie, ale prawdę mówiąc nastawiam się na powrót do pracy, do gniazda męskich żmij... Nie mówiłam im o ciąży.
Nie wiecie dziewczyny czy po poronieniu dają L4?
 
Ostatnia edycja:
Do góry