reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Netka może jednak nie .... trzymam za Was kciuki
JoAnnA ja już podobni zaczynam wyglądać z rana bo wieczorami to już na 4 mc wyglądam Hehheh i chyba w boczki mi coś włazi
 
reklama
Ja na szczęście nie mam w ogóle mdłości ani nic z tych rzeczy. Z tego co czytam i mówił mi gin to ok. 50% kobiet je miewa. Jak do tej pory więc mam szczęście. Brzucha też jeszcze nie widać, niby brzuch ciążowy (nie mylić ze spożywczym ;) ) zaczyna być widać ok 15 - 20 tyg. więc jeszcze trochę czasu, dzięki temu też w pracy nic nie wiedzą i jeszcze nie będę mówiła, mam nadzieję pracować jak długo się da.
 
Ja też myślałam że nie będzie widać przed świętami ważyłam 58 po świętach 60 teraz 59 także nie powinno widać brzucha a jednak na dole jest wystający a nie był

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A o co chodzi z tą grupą zamknietą, wszystkie bedziemy dodane do niej czy trzeba priv napisac. Jestem świeżakiem na tej grupie wiec nie do konca się orientuje co i jak
Nie dodaje tych co nie napiszą priv. Wysłanie wiadomości do mnie oznacza zgodę Wasza na dodanie Was do grupy. A po za tym tak mi łatwiej Nicki po wpisywać.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A o co chodzi z tą grupą zamknietą, wszystkie bedziemy dodane do niej czy trzeba priv napisac. Jestem świeżakiem na tej grupie wiec nie do konca się orientuje co i jak
Chcemy stworzyć grupę zamkniętą jak już wszystkie wrześniówki dołączą. Żeby wyrazić chęć musisz napisać na prive do moderatora czyli do @Ewarut bo ona się tym zajmuje
 
A Ja od dłuższego czasu nie miałam tak dobrego dnia jak dzisiaj. Bez mdłości nudności i tym podobnych. Oby już tak zostało w końcu w czwartek zaczynam 10 tydzień [emoji2]już powinien być luzik.
W końcu udało się doprowadzić dom do ładu i składu jest czysto [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Statystycznie idąc z psem na spacer ma się po 3 nogi ;)

Dużo kobiet, szczególnie w drugiej ciąży, ma widoczny brzuszek dużo wcześniej. I jest zasadnicza wizualna różnica między brzuchem spożywczym a ciążowym :)
1517317835-3ec29afb2e1121c9-aaaaaa.jpeg

Tak na dole nikomu nie wywala po przejedzeniu [emoji23]

Ja mam dzisiaj słaby dzień, oj słaby. Oby na i po wizycie wszystko było lepiej.
 
reklama
Do góry