reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jeśli możesz, to powiedz o jaką lukę w prawie chodzi?

Ja od pewnego czasu twierdzę, że za takie poświęcenie szerszych schodów czy złotych bram do niebios mieć nie będziemy. Pomników też nam nie postawią.

Zmieniając temat [emoji16]. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy czy oczy, że z kefirem w ciąży trzeba ostrożnie.
A ja już czuję smak młodych ziemniaków z koperkiem, jajkiem sadzonym, fasolka i kefirem [emoji39]
Albo domowe frytki z kefirem!
O Boże!! Mmmmm ale narobilas smaka. Zaraz jajo zniose
 
reklama
Przepraszam, a jak ma mi dostosować pracodawca dostosować stanowisko? Nie ma takiej możliwości.
ZAWSZE jest jakaś możliwość.. Wystarczy odrobina checi:) i to nie ty powinnaś się tym przejmować tylko pracodawca. Bo jeśli to on by musiał płacić za 2pracownikow zamiast jednego to by szybko zmienił nastawienie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rany teściowa zadzwoniła że jadą do mnie i będą do pół godz... Skacze z radości :/ Ma dla mnie obiad - ona kompletnie nie umie gotować. ehhh a mial być spokojny wieczór


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Ja od marca 2016r nie przepracowałam ani jednego dnia. Najpierw pierwsza ciąża, macierzyński, urlop wypoczynkowy, teraz druga ciąża i L4. Obie ciąże znoszę bardzo źle, a jakbym się dobrze czuła to też bym poszła na L4. Przed ciążą pracowałam dużo ponad etat, soboty, nadgodziny itp i dzięki temu wyliczyli mi dość wysoką pensję na L4. Gdybym pracowała teraz w ciąży miałabym ledwo to co na umowie, bo nie byłabym teraz w stanie przychodzić na 10 h dziennie...i jak mam w takiej sytuacji wracać do pracy, harować i mieć znacznie mniej niż na zwolnieniu? Nie mówiąc już o tym, że nie mam z kim zostawić rocznego dziecka.... jak pracodawca zatrudnia kobietę w wieku rozrodczym to musi się z tym liczyć, decyzji o posiadaniu dzieci nie można odwlekać w nieskończoność.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry