reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czytanie ze zrozumieniem też się kłania [emoji14]
Nikt chyba nie mówi o gorących kąpielach. Padało słowo ciepłe :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak samo jak nie chodziło o kąpiel tylko o kota że kobieta w ciąży się zaraziła. Prawda?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety kobiety myślą że to kot zagraża ciąży a nie toxo którego nawet biedak pewno nie ma ;) Jak sie przestrzega higieny co zawsze powinno być oczywiste koty, owoce czy schabowy nie są groźne ;)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Wiadomo, że koty same w sobie nie, ale jednak mogą przenieść. Ja rozumiem, że ktoś może się obawiać, nie życzyc sobie, żeby kot na niego wchodził, dotykał go łapami (bo jeszcze coś z kuwety wyniesie). No to mogę zrozumieć. Ale zamykać go w kiblu bo wzrokiem przeniesie toxo to sorry [emoji53]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
W okół Nas tu gdzie mieszkamy są same Maje i jak patrzę na nie to nie da tak na imię córce. Moje typy to Karolinka i Justynka. Uwielbiam proste imienia.
Przerażają mnie Franki Stasiu Jasiu. Dla chłopca Grześ Piotruś Pawełek Julian.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie.
Mąż wybierał same popularne. ;)

Teraz myślę o Zosi (po babci), Hani, Ewie :p i Ignacym.
 
Ooo przelewaniu wosku. Moje ulubione [emoji38]. Zaraz przejdziemy do pocierania majtkami i lizaniu po czole [emoji23]
He he he aż się śmiałam na głos. Co to za pocieranie majtkami? Matko!? ha ha ha
Nie lubię jak się tu tak spieracie.
Jak już ktoś napisał każdy ma własny rozum i robi według wlasnego uznania.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Tak samo jak nie chodziło o kąpiel tylko o kota że kobieta w ciąży się zaraziła. Prawda?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak, tylko jak to było napisane. Gorąca kąpiel i nagle choroba. Ale choroba straszne tylko jaka skąd? No pewnie z tej kąpieli [emoji23]. No i ten wredny kot zaraził. Chociaż pewnie kot to ja tylko na ulicy mijał ;)

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ale jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i w kontekście innych wypowiedzi, to proszę zachowaj swoje uwagi dla siebie.
 
reklama
Mówię Ci, ja już w tym internecie matkowym niejedno widziałam.
Dlatego nie spieram się, tylko obrażam to w żart. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu i jak ktoś w coś wierzy to jego sprawa [emoji16]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry