reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

He he he aż się śmiałam na głos. Co to za pocieranie majtkami? Matko!? ha ha ha:-) :)
Nie lubię jak się tu tak spieracie.
Jak już ktoś napisał każdy ma własny rozum i robi według wlasnego uznania.
 
reklama
A Ja wierzę w przelewanie wosku. Ale to Ja nikomu tego nie narzucam i bez linczu proszę.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie to bawi. Ale sam fakt tego. A co kto robi to nie oznacza, że jest taki czy taki :)

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Aleczka - od tego forum, żeby się wspierać i spierać ;)
Po prostu argumenty typu "mamaginekolog" coś tam twierdzi i to ma być wyrocznia, to dla mnie słabe teksty i tylko chodzi o to, żeby nie przesadzać w żadną ze stron (czyli kąpiel w 44 stopniach może coś zrobić złego, choć nie musi, ale to nie znaczy, że trzeba się w morsa zamienić).

A zabobonów będzie pełno.

Ewa - a jak oparzy wosk to na co pomoże?;)
 
He he he aż się śmiałam na głos. Co to za pocieranie majtkami? Matko!? ha ha ha:-) :)
Nie lubię jak się tu tak spieracie.
Jak już ktoś napisał każdy ma własny rozum i robi według wlasnego uznania.
Ja te się śmieje w głos. I tak sobie myślę już takie spory to co będzie później [emoji33]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i w kontekście innych wypowiedzi, to proszę zachowaj swoje uwagi dla siebie.
Hehe. Wybacz, ale nie będziesz mi mówić co mam robić.

Nie masz argumentów to najlepiej kazać komuś milczeć.

Co innego spory i dyskusje a co innego takie teksty.

Potrafię czytać, tylko wypowiedź była bez ładu i składu. Dyskusja o czymś innym, zdanie o czymś innym.
Jaka choroba? Skąd? Żadnych konkretów, tylko wtrącona złota myśl pt "ktoś gdzieś kiedyś" :)

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry