reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czy Wam też tak wszystko leci z rąk? Zrobiłam się straszną niezdarą


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Tak, ja tak mam to hormony. W trakcie dojrzewania jakis byłam nastolatką też tak miałam
 
reklama
Bo wlasnie wydawalo mi sie ze przez Nhs nie robia w czesnej ciazy usg bez koniecznosci. Ja chyba tez pojde prywatnie do polskiej przychodni zeby zobaczyc fasolke ale to za okolo dwoch tygdni. To twoja pierwsza ciaza?

Nie, poronilam juz kilka razy wczesniej. Na nhs zrobili mi usg tylko raz we wczesnej ciazy jak przyjechalam z plamieniem. A twoja pierwsza?


0d1ygov361ofth5y.png
 
Tak czytam dziś o tych bulach mnie boli dół pleców ale boli tak jak na okres tzn tak jak kiedyś przed okresem :) i tak jak do tej pory nie czułam zmęczenia ani nic tak teraz coraz co dzień szybciej padam wieczorem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mialam plamienia, ktore na chwile ustaly i znow wrocily, plus delikatny bol podbrzusza... ciaza mlodsza,
Zarodek niby jest, ale bez akcji serca, pecherzyk tez rosnie i mam czekac do wtorku.. wczoraj jeszcze zrobilam bete i dalej nie mam wyniku. Przespalabym najchetniej ten okres.


Oj dokładnie Cię rozumiem :( niech już będzie przyszły tydzień trzymam za nas kciuki Gosiu! Ja właśnie dostałam wyniki bety 18.01 robiłam betę i miałam 1222 dziś 24.01 mam 8827 umiecie policzyć ten przyrost ? @StarAnia mozesz wrzucić do tego swojego kalkulatora ? Pliska
 
Ziucia, wiem, że to nie łatwe, ale postaraj się nie zadręczać czarnynu myślami. Poczekaj spokojnie do następnej wizyty. Wczesne USG są niekiedy bardzo stresujące. Ciąża może być młodsza, sprzęt może nienajlepszy, może nie wyłapał jak trzeba, powodów nieregularności może być pewnie cała masa i nie wszystkie te źle. Głowa do góry i cierpliwości! Trzymajcie się dzielnie!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za wsparcie oby było wszytsko dobrze..
 
Ziucia jest dobry :)

Eve to powodzenia w przekazywaniu wieści.
Ja sobie nie wyobrażałam nie powiedzieć od razu facetowi. Aż do tej ciąży, wpadka, ale i tak test zobaczył tego samego dnia. Nie wytrzymała bym [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry