reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To chyba zależy w którym tygodniu.. mi mówili wszędzie że po 10 tygodniu się robi przez brzuch dopiero.
Z reszta co za różnica. Ważne że maleństwo zdrowe :-D

Moze tak trafilam, ale mialam juz w kilku miejscach w UK robione wczesne ciazowe usg (6-7 tc) i zawsze zaczynali od brzucha. W nhs tez.

Dokladnie :)


0d1ygov361ofth5y.png
 
reklama
Dziewczyny umrę ze stresu byłam dziś u gienekolog bo jakoś się przestraszyłam miałam Jeszcze delikatne plamienie(okazało się ze po cytologii) zrobiła tez usg pęcherzyk ciążowy w sobotę miał 4 mm dziś ma 11mm wiec jest progres ale za to pęcherzyk żółtkowy jest jakiś dziwny mało widoczny i nieregularny kształt gin mnie wystarczyła kazała przyjść za tydzień i zasugerowała ze złe się rozwija ale żebym nie traciła nadziei...nie wiem jak wytrzymam ten tydzień...dostałam luteinę w razie co...ale tez taka prawda ze ciąża może być młodsza czy któraś miała tez nieregularny kształt pęcherzyka ?Tak wyglada...

Ja mialam plamienia, ktore na chwile ustaly i znow wrocily, plus delikatny bol podbrzusza... ciaza mlodsza,
Zarodek niby jest, ale bez akcji serca, pecherzyk tez rosnie i mam czekac do wtorku.. wczoraj jeszcze zrobilam bete i dalej nie mam wyniku. Przespalabym najchetniej ten okres.


 
Dziewczyny umrę ze stresu byłam dziś u gienekolog bo jakoś się przestraszyłam miałam Jeszcze delikatne plamienie(okazało się ze po cytologii) zrobiła tez usg pęcherzyk ciążowy w sobotę miał 4 mm dziś ma 11mm wiec jest progres ale za to pęcherzyk żółtkowy jest jakiś dziwny mało widoczny i nieregularny kształt gin mnie wystarczyła kazała przyjść za tydzień i zasugerowała ze złe się rozwija ale żebym nie traciła nadziei...nie wiem jak wytrzymam ten tydzień...dostałam luteinę w razie co...ale tez taka prawda ze ciąża może być młodsza czy któraś miała tez nieregularny kształt pęcherzyka ?Tak wyglada...
Ziucia, wiem, że to nie łatwe, ale postaraj się nie zadręczać czarnynu myślami. Poczekaj spokojnie do następnej wizyty. Wczesne USG są niekiedy bardzo stresujące. Ciąża może być młodsza, sprzęt może nienajlepszy, może nie wyłapał jak trzeba, powodów nieregularności może być pewnie cała masa i nie wszystkie te źle. Głowa do góry i cierpliwości! Trzymajcie się dzielnie!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry