reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Też się zgadzam rzuciłam fajki ale mój mąż pali, teściowie palą więc jak do nich jadę to w domu pełno dymu, co z tego że rzuciłam jak dalej wdycham te opary a im nie pomoże gadać [emoji19]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tym bardziej wyprowadzajcie się czym predzej. Palenie przy ciężarnej to zwykle chamstwo.
 
reklama
Pala przy Tobie? Moj maz tez pali ale wychodzi na zewnatrz a i tak jak przychodzi i czuje ten smrod to od razu mnie mdli



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko było mi rzucic dobrze o tym wiedzą ale czego się nie robi dla dziecka, mąż nie pali przy mnie ale jak jadę do teściów to oni jak siedzimy w kuchni palą

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciężko było mi rzucic dobrze o tym wiedzą ale czego się nie robi dla dziecka, mąż nie pali przy mnie ale jak jadę do teściów to oni jak siedzimy w kuchni palą

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

To niedopuszczalne! Bierne palenie tak samo szkodzi jak czynne! Ja bym ostentacyjnie zaczęła kaszleć i wyszłabym z pomieszczenia.
 
To super ze rzucilas. Ja rzuciłam ponad rok tem ale przy pierwszej ciazy tez rzucilam tyle co sie dowiedzialam ze jestem ale jak przestalam karmic to niestety wrocilam do nalogu i palilam kilka miesiecy. Naszczescie juz jest to za mna i mam nadzieje ze juz nigdy do tego nie wroce. Nie roZumiem kobiet ktore pala w ciazy, tym bardziej ze wiadomo ze to bardzo szkodzi malenstwo. A niestety wciaz widuje palace ciezarne kobiety.
JoAnnA250694 musisz przekonac tescow zeby przy Tobie nie palili bo to niezdrowo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie martw sie. Co innego jest jak sie mowi o tym hipotetycznie a co innego jak powiesz ze jestes w ciazy. Moze pierwsza reakcja nie bedzie super pozytywna bo pewnie bedzie szok ale pozniej sie z tym oswoi i sie ucieszy zobaczysz [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam taka nadzieje.
Umowilam się na poniedziałek do lekarza.


f2w3s65gbwsate8e.png
 
Witam:) ja juz po wizycie - dzidzia ma 10 mm, serduszko bije, z usg wiek ciazy 7+1, o dzień młodsza od OM. dostałam ogrom badan, no i niestety od razu picie glukozy, bo miałam za wysoki wynik na czczo (98). pod koniec lutego bede sie umawiac na usg genetyczne.
Super wieści. Bardzo się cieszę i gratuluję Ci:-) :)
 
reklama
Do góry