reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam:) ja juz po wizycie - dzidzia ma 10 mm, serduszko bije, z usg wiek ciazy 7+1, o dzień młodsza od OM. dostałam ogrom badan, no i niestety od razu picie glukozy, bo miałam za wysoki wynik na czczo (98). pod koniec lutego bede sie umawiac na usg genetyczne.

Gratulacje ! Super ! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam:) ja juz po wizycie - dzidzia ma 10 mm, serduszko bije, z usg wiek ciazy 7+1, o dzień młodsza od OM. dostałam ogrom badan, no i niestety od razu picie glukozy, bo miałam za wysoki wynik na czczo (98). pod koniec lutego bede sie umawiac na usg genetyczne.
Super gratuluję [emoji7][emoji7]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje ! Super ! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje [emoji122]

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Dziekuje bardzo dziewczyny:)
@StarAnia, @Aleczka - zdrowia dla maluchow.

Niestety moj niedawno mial zapalenie oskrzeli i dopiero antybiotyk pomogl. No i pol roku temu angina ropna, tez antybiotyk. Ale pierwsze 1,5 roku jak nie chodzil do zlobka nawet kataru nie mial nigdy.
Co do palenia, to maz rzucil dawno w 2011, ja tez z nim popalalam wiec rzucilam (ale potrafilam na imprezce gdzies zapalic). jak sie dowiedzialam o 1 ciazy, to od razu przestalam i od 3 lat juz nic a nic

@Paulina_wrzesień12 , trzymaj sie, mam nadzieje ze nic powaznego, troche odpoczniesz w szpitalu, a lekarzy to tak maja, zeby cos od nich wyciagnac, to ciezka sprawa
 
A ja mam dziś takiego dola ze szok...
Mam swój salon pracuje jakoś fryzjerka..i moja pracownica odchodzi czerwiec - lipiec.. A tak ciężko jest znaleźć pracownika.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Też się zgadzam rzuciłam fajki ale mój mąż pali, teściowie palą więc jak do nich jadę to w domu pełno dymu, co z tego że rzuciłam jak dalej wdycham te opary a im nie pomoże gadać [emoji19]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję.. :/ ja też rzuciłam z dnia na dzień jak się dowiedziałam.. teraz rzuca mój mąż..zobaczymy jak mu pójdzie.. :cool:
 
reklama
Do góry