reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny zapisałam się do fizjoterapeuty na wtorek. Zobaczymy co powie o tym bólu. I co zaleci i jak będę się czuła po rozmasowaniu.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@cheetah gratulacje :D dawaj fote, ostatnio hobbystycznie oglądam zdjęcia USG :p
Co do jedzenia, to ja właśnie wciskam w siebie pierwszy posiłek - bułkę z masłem.
A USG genetyczne już mam umówione, nie mogę się doczekać :D jeszcze niecały miesiąc :D
 
Nie wiem jak ja wytrzymam to masowanie nigdy nie byłam na czymś takim a mam straszne łaskotki. Będę się tam chichrać [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przed masażem zadzwoniła bym do swojego ginekologa jakby nie było jest to okolica lędźwi i miednicy czy nie ma przeciwwskazań

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie popadajcie w paranoję z tym dymem papierosowym. Wiadomo że bierne palenie szkodzi ale podobnie szkodzi wszechobecny smog i spaliny w powietrzu. Żeby się nie truc musielibyśmy siedzieć tylko w filtrowanych pomieszczeniach.
Ja palenie rzuciłam prawie 2 lata temu, mojego nie mogę oduczyć, ale pali na balkonie.

piu3w1d3gdjez5tu.png
To nie paranoja;) wszystko jest w dzisiejszych czasach szkodliwe mniej lub bardziej.. Ale na pewne rzeczy Mamy wpływ ( i należy ich unikać) A na inne rzeczy wpływu nie mamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja jednak wyznaję podstawowe zasady kultury i w domu, w którym się pali, a ja jestem gościem, to ja ewentualnie wychodzę, a nie domownicy...No naprawdę, nie popadajmy w paranoję. Moi rodzice i teściowie palą. Jak raz na jakiś czas powdycham dym, to świat się nie zawali. Nasz dom jest od dymu wolny. Ani ja, ani mój mąż nie palimy, goście palą w kuchni przy otwartym oknie jak jest zimno i jest to dla mnie coś normalnego. Nie zamierzam wyrzucać ludzi na balkon w mróz.
Smog w wielkim mieście w jakim mieszkam robi takie samo spustoszenie i zagraża maleństwu w takim samym stopniu.

Cheetah gratulacje :)!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry