reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej ja juz po sniadaniu. Ogolnie nie mam problemu z jedzeniem, wszystko wchodzi bez problemu. Dzisiaj sie zwazylam i przez tydzien przytylam prawie 3kg wrrr
w weekend przesadzilam. Czuje sie dobrze, oby jak najdluzej [emoji4]

@Ewarut ja bole plecow mialam w poprzedniej ciazy od samego poczatku do końca - wspolczuje wiem jak to jest.

@eve25białystok wspolczuje

@Paulina_wrzesień12 najwazniejsze ze z malenstwem wszystko dobrze.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj rano zauważyłam śluz z krwią, już nie zastanawiałam się tylko wsiadłam w samochód i pojechałam na IP, nie zapytali mnie o szczegóły tylko położyli na oddział. Jestem po usg, serce bije, ciąża jest "żywa" nie ma powodów do niepokoju. Czekam na obchód i wypisanie leków. Czy u Was to też standardowa procedura? Kładzenie od razu na oddział? Stresu najadłam się co nie miara.

gannvfxm7rdcfbwj.png

Ciesze sie, ze wszystko jest ok z fasolka!


0d1ygov361ofth5y.png
 
Hej ja juz po sniadaniu. Ogolnie nie mam problemu z jedzeniem, wszystko wchodzi bez problemu. Dzisiaj sie zwazylam i przez tydzien przytylam prawie 3kg wrrr
w weekend przesadzilam. Czuje sie dobrze, oby jak najdluzej [emoji4]

@Ewarut ja bole plecow mialam w poprzedniej ciazy od samego poczatku do końca - wspolczuje wiem jak to jest.

@eve25białystok wspolczuje

@Paulina_wrzesień12 najwazniejsze ze z malenstwem wszystko dobrze.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak jest, zdrowie fasolki najwazniejsze - jestem po obchodzie i nie wiem nic, pewnie będzie tak jak mówicie. Zostawią mnie na krótką obserwację. Tak to jest gdy jeździ się 100 km do ginekologa a gdy wychodzi taka sytuacja to trzeba się ratować izbą przyjęć na miejscu, eh...

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Ja kawę pije normalnie, tylko że ja pije raz ma tydzień jak mnie najdzie. I tak jest od zawsze.
A jeśli chodzi o jedzenie. W poprzedniej ciaży jadłam wszystko co mi się chciało, do tego piłam tylko soki typu kubusie i pepsi (niczym innym nie potrafiłam zaspokoić pragnienia). Waga leciała mi w dół, w ostateczności przytyłam może tylko z 5 kg, a wyniki wszystkie były idealne.
Teraz mam nadzieje, że dieta będzie zdrowsza :D
 
Cześć wszystkim. Widzę, że dziś nie tylko u mnie słabszy dzień. Chyba póki co odpuszczę sobie zakupy i odwiedzanie działu z mięsem. Nie mogę wody zwykłej ani gazowanej póki co wchodzą tylko soki typu Kubuś. Mąż mi się pochorował leży i jęczy zastanawiam się czy nie jechać z nim na IP wiadomo przecież, że facet z katarem jest umierający a ten do tego jeszcze kaszle... [emoji33] Zauważyłam, że piszecie o kawie jak to jest właśnie u was z tą kawą? Ja odstawiłam w sumie całkiem.
Ja piję kawę normalnie. W drugiej ciąży, za zgodą i wiedzą mojego gina też piłam. Mam niskie ciśnienie i nie powinno to stanowić problemu. W każdym razie nie większy niż herbata, a o tą jakoś nikt się nie martwi ;). Zawartość kofeiny porównywalna!

Ja już po wizycie wczoraj. Ciąża najpewniej młodsza niż to wynika z OM. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym jest. Zarodka i serduszka tym bardziej jeszcze nie było widać. Czekam niecierpliwie do lutego...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrrrr- i też ból pleców szedł ci w biodra i czasem mam wrażenie że w prawą nogę pośladek.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłaś z nią u lekarza? Ja wczoraj byłam ze Stasiem- oskrzela czyste, gardło czyste a w nocy mial 39. Lekarka powiedziała że grypa panuje i łupneła antybiotyk.
Na razie go nie podałam nie widzę sensu dawania antybiotyku na grypę. Zobaczę jak będzie dziś. Wyjeżdżamy na ferie w niedzielę :frown:
Byłam, lekarka mówi, że nie ma pojęcia co jej jest. Osłuchowo czysta. Mówi, że wygląda na jakiś wirus, pewnie właśnie grypa, także grzejemy się w domu i zbijamy gorączkę. Na szczęście moja pediatra nie wpada na pomysly dawania antybiotyku na wirusa :p Werka raz w życiu antybiotyk brała.
 
reklama
Do góry