reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dzisiaj rano zauważyłam śluz z krwią, już nie zastanawiałam się tylko wsiadłam w samochód i pojechałam na IP, nie zapytali mnie o szczegóły tylko położyli na oddział. Jestem po usg, serce bije, ciąża jest "żywa" nie ma powodów do niepokoju. Czekam na obchód i wypisanie leków. Czy u Was to też standardowa procedura? Kładzenie od razu na oddział? Stresu najadłam się co nie miara.

gannvfxm7rdcfbwj.png
Jeśli tylko mają miejsce, to kładą na patologie ciąży na min. tydzień. Niezależnie czy jest potrzeba, czy nie.
@SarAnia biedna Ty biedna;) A serio zdrowia Ci życzę i córcia również.
Przeziębienie?
U mnie pewnie tak, młoda chora nie wiadomo na co. Od trzech dni gorączka 39 stopni. Zbijam i wraca. I tak w kółko.
 
Heej dziewczyny. U mnie poranki są najgorsze. :/ wczoraj zaslablam i dziś tez słabo się czuje. Nic innego mi nie wchodzi jak kanapka z żółtym serem... Hmm i kawa. Ale tez już ciężko... Mam cały czas wrażenie jakby cos stało mi w gardle taka gula czy jakoś tak. Do tego od tyg meczy mnie suchy kaszel. A dziś od kaszlania to mam podrazbione gardlo i zaczyna bolec :( humor jakiś słaby.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Cześć wszystkim. Widzę, że dziś nie tylko u mnie słabszy dzień. Chyba póki co odpuszczę sobie zakupy i odwiedzanie działu z mięsem. Nie mogę wody zwykłej ani gazowanej póki co wchodzą tylko soki typu Kubuś. Mąż mi się pochorował leży i jęczy zastanawiam się czy nie jechać z nim na IP wiadomo przecież, że facet z katarem jest umierający a ten do tego jeszcze kaszle... [emoji33] Zauważyłam, że piszecie o kawie jak to jest właśnie u was z tą kawą? Ja odstawiłam w sumie całkiem.
 
Cześć wszystkim. Widzę, że dziś nie tylko u mnie słabszy dzień. Chyba póki co odpuszczę sobie zakupy i odwiedzanie działu z mięsem. Nie mogę wody zwykłej ani gazowanej póki co wchodzą tylko soki typu Kubuś. Mąż mi się pochorował leży i jęczy zastanawiam się czy nie jechać z nim na IP wiadomo przecież, że facet z katarem jest umierający a ten do tego jeszcze kaszle... [emoji33] Zauważyłam, że piszecie o kawie jak to jest właśnie u was z tą kawą? Ja odstawiłam w sumie całkiem.
U mnie kawa wchodzi. Ale wypije pol kubka i koniec...

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Cześć wszystkim. Widzę, że dziś nie tylko u mnie słabszy dzień. Chyba póki co odpuszczę sobie zakupy i odwiedzanie działu z mięsem. Nie mogę wody zwykłej ani gazowanej póki co wchodzą tylko soki typu Kubuś. Mąż mi się pochorował leży i jęczy zastanawiam się czy nie jechać z nim na IP wiadomo przecież, że facet z katarem jest umierający a ten do tego jeszcze kaszle... [emoji33] Zauważyłam, że piszecie o kawie jak to jest właśnie u was z tą kawą? Ja odstawiłam w sumie całkiem.
Ja pije jedną dziennie ze względu na moje niskie cisnienie 90/50 albo 85/50
 
Jeśli tylko mają miejsce, to kładą na patologie ciąży na min. tydzień. Niezależnie czy jest potrzeba, czy nie.

U mnie pewnie tak, młoda chora nie wiadomo na co. Od trzech dni gorączka 39 stopni. Zbijam i wraca. I tak w kółko.
Byłaś z nią u lekarza? Ja wczoraj byłam ze Stasiem- oskrzela czyste, gardło czyste a w nocy mial 39. Lekarka powiedziała że grypa panuje i łupneła antybiotyk.
Na razie go nie podałam nie widzę sensu dawania antybiotyku na grypę. Zobaczę jak będzie dziś. Wyjeżdżamy na ferie w niedzielę :frown:
 
reklama
Moja dieta leży i kwiczy. Owoce? Nie przełknę. Warzywa? Nie przełknę. Nabiał? O mój boże. Już wcześniej jadłam minimum, a teraz jak otwieram lodówkę i widzę jogurt to mi słabo.
Ogólnie to zapiekane tosty z serem i cebulą, ewentualnie Margherita wchodzą popisowo. W tamtym tygodniu miałam szał za zupy. W tym już też nie przejdą. No i mam świadomość, jaki shit jem, no ale jak to zmienić?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Kompletnie się tym nie przejmuj. Całą poprzednią ciążę odżywiałam się w ten sposób. Syf i same fast food bo myślałam, że oszaleje. Owoce i warzywa żadne nie przechodziły. Przytyłam tylko 15kg i wyniki miałam wzorowe! Bez stresu- organizm sam wie czego potrzebuje
 
Do góry