reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja zrobię chyba tosty też mi ostatnio wchodzą bardzo dobrze [emoji3]
Wczoraj wieczorem zjadłam 4 wielkie pomarańcze. Ale mówię Wam jakie pyszne są [emoji39][emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tosty ostatnio jadam regularnie. Co do zdrowego odżywiania to niestety w pracy jem szybko i aby cokolwiek, woec głównie są to kanapki. Staram się zjeść jakiś owoc chociaż raz dziennie. Mdłości u mnie zmalały na szczęście do minimum - chyba że jestem głodna, wiec wmstaram sie do tego nie dopuszczać.

Najwiękaszy problem mam z kolacjami. Musze coś zjeść z godzinę przed snem, bo inaczej nie zasnę bo tak mnie muli. Macie pomysły na coś lekkiego a jednocześnie sycącego? Dwa dni z rzędu jadłam omleta, ale też nie będe przecież codziennie jeść jajek. A nie chce też wcinać nie wiadomo czego bo na kg napewno się ro odbije
 
Hej :)
Jestem chora. Moja córka jest chora. Muszę iść dzisiaj stać w kolejce do endokrynologa i mieć nadzieję, że "pozytywnie zweryfikują" moje skierowanie (kpina). Ojojojajcie mnie :(
 
Dzisiaj rano zauważyłam śluz z krwią, już nie zastanawiałam się tylko wsiadłam w samochód i pojechałam na IP, nie zapytali mnie o szczegóły tylko położyli na oddział. Jestem po usg, serce bije, ciąża jest "żywa" nie ma powodów do niepokoju. Czekam na obchód i wypisanie leków. Czy u Was to też standardowa procedura? Kładzenie od razu na oddział? Stresu najadłam się co nie miara.

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Do góry