reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, trochę mnie tu nie było. Dziś wyszłam ze szpitala. Niby jest lepiej ale mam wrażenie że spisali mnie na straty. To 8 tydzień (7+1) a akcji serca nie ma. Niby mam czekać w domu ale ci lekarze... z wielką łaską mi odpowiadali. Strasznie dołujący ten pobyt w szpitalu. Były ze mną na sali dwie dziewczyny po poronieniach... Jedna w 9tc a druga w 16tc.
Czuję się okropnie, nie tyle fizycznie co psychicznie :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Trzymaj się....nadzieja umiera ostatnia życzę Ci,że w poniedziałek uslyszysz bijace serduszko
 
reklama
A ja dzisiaj motam sie i motam, bo jestem już na L4 w zwiazku z przeziębieniem od zeszłej srody, a tu dalej srednia poprawa, gardlo boli, katar, kaszel z jakąś wydzieliną.. i nie wiem czy do lekarza czy do pracy jutro[emoji45] najgorsze ze nie wiem czy kolejne dni cokolwiek zmienią..
Bralyscie moze jakies rozrzedzajace leki np. Sinupret w ciąży?
Lepiej zostać w domu...ja plukałam zatoki sola fizjologiczna, robila inhalacje z rumianku
 
Witam Dziewczyny

Czy mozna do Was dolaczyc? Z obliczen wynika ze termin na 22 wrzesnia [emoji4] z mezem staralismy sie prawie dwa lata i udalo sie !!!

Gratuluje kazdej z Was [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Witamy :)

Mi też wychodzi termin na 22 :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedna z tym jesteś.. ja zauwazylam ze mdli mnie jak jestem głodna, wiec staram sie do tego nie dopuścić i piję duzo herbat sokow, to chyba tez pomaga.. Tyle ze potem sie stresuje ze mnie nie mdli, wiec nie wiem co lepsze[emoji18]
Ja mam tak że jeden dzień coś zjem a na drugi mnie mdli, wczoraj surówka z kiszonej kapusty była pycha dzisiaj już nie mogłam patrzec, i tak z herbatami owocowymi, sokami , kawa Inka nawet nie wchodzi

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry