reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny macie jakieś objawy. Bo ja jestem strasznie rozdrażniona . mojego czrpiam się o byle gowno. A najlepsze ze on jeszcze nie wie. I mówi do mnie : a Ty e ciąży czy co bo się czepiasz. Raz cukierkowata a raz wiedźma ... :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio zrobiłam awanturę o jajka..Tak właśnie..2dbi chodziły za mną jajka w majonezie i wiecie co.. ugotowal mi je na miękko!!!! Myślałam że to rozniose A wczoraj oglądał jakiś głupi film tak głośno jakby głuchy był to myślałam że się poplacze i wyszłam z domu na spacer.
 
reklama
Moja kuzynka ma córkę 4 lata i jak jej mówiłam o ciąży to ta mała momentalnie rzuciła zabawki poleciała do kuchni przyniosła w ręce banana i 1 pieroga i mówi jedz dzidzia głodna, a jak wczoraj byłam to całowała mnie po brzuchu i mówi że nie może doczekać się Antosia(sama sobie wymyśliła to imię ) [emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja kuzynka ma córkę 4 lata i jak jej mówiłam o ciąży to ta mała momentalnie rzuciła zabawki poleciała do kuchni przyniosła w ręce banana i 1 pieroga i mówi jedz dzidzia głodna, a jak wczoraj byłam to całowała mnie po brzuchu i mówi że nie może doczekać się Antosia(sama sobie wymyśliła to imię ) [emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj chrzesniak się mnie zapytał czy to dziecko już przyjedzie z nami na jego komunię w maju bo on by bardzo chciał.. I ma być dziewczynka " bo u nas w rodzinie już za dużo chlopow"
 
Moj chdzesniak się mnie zapytał czy to dziecko już przyjedzie z nami na jego komunię w maju bo on by bardzo chciał.. I ma być dziewczynka " bo u nas w rodzinie już za dużo chlopow"
Mój chrześniak też idzie w tym roku do komunii [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby magnez dopiero od drugiego trymestru. Tylko czy magnez od magnezu się różni?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio zrobiłam awanturę o jajka..Tak właśnie..2dbi chodziły za mną jajka w majonezie i wiecie co.. ugotowal mi je na miękko!!!! Myślałam że to rozniose A wczoraj oglądał jakiś głupi film tak głośno jakby głuchy był to myślałam że się poplacze i wyszłam z domu na spacer.
Mojemu się dziś dostało bo nie chciał mnie do galerii zawieść a u mnie -11 dziś brr... A jeszcze rodzeństwo młodsze jest u mnie na feriach. Walbelam Focha zabralam dzieciaków i poszlismy. A on do mnie : czy Ty jesteś zła.. Przeciw nie masz za co [emoji1] a ja w myślach żebyś Ty wiedział czemu mam takie wahania .. Poczekam jeszcze kilka dni mu powiem... Bo chłop ze mną wkrótce nie wytrzyma.

I chyba zaraz skoczek do apteki zrobię drugi testy :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry