reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kurcze u mnie początek dnia kiepski, plamienie sie nasiliło, dodatkowo wymiotuje na sam widok jedzenia, będę dzwonić do mojego gin za chwilę bo teraz pewnie ma obchód...zaczynam si denerwować:(
 
reklama
Jak już go przed jedzeniem widzę to wiedz że cos się dzieje
 

Załączniki

  • Screenshot_20180123-090839.jpg
    Screenshot_20180123-090839.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 76
kkk - ja przed pierwszą wizytą jestem.

Justyna - może IP?
To tym bardziej się nie stresuj.. Ja na pierwszej wizycie dowiedziałam się że nie ma pęcherzyka,zarodka, test pozytywny mógł wyjść z nowotworu i takie historie.. po tygodniu dostałam krwawienia ale mi przeszło.. po kolejnym tygodniu poszłam na usg..dzidzia na medal serduszko już bilo ;) więc uwierz mi wiem co to stres ale nie ma co na zapas.. nikt Ci nie zagwarantuje że mając objawy typowo ciążowe wszystko będzie ok.. Tak samo na odwrot:)
 
kkk - a to hisotria. Wniosek jeden, nie ma co za szybko iść do lekarza.

A z innej beczki moja Zosia dziś o 10.00 miała dzień babci i dziadka w przedszkolu, słownie o 9.58 zadzwoniła moja teściowa, że jest w przedszkolu i tu nie ma Zosi. Co się okazało? Poszła do złego przedszkola. Wyprowadza mnie to z równowagi, słowo daję..
 
reklama
Do góry