reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

kkk- po prostu chciałabym wiedzieć, że jest ok z Maluszkiem, a jakbym miała typowe objawy, to pewnie bym się czuła bezpieczniej. Wiem, pokrętna logika ;)

blondynka - współczuję, wiem co przeżywasz, ale głowa do góry. Wiecznie to nie będzie trwać;)
 
reklama
To zależy czy chcesz pracować dłużej czy idziesz na l4. Będąc na l4 nie mogą Ci wręczyć wypowiedzenia. Ale jak chcesz pracować to lepiej się wstrzymać. Wredny pracodawca mógłby wręczyć wypowiedzenie i umowa kończyłaby się przed upływem 12 tc.

Takie wypowiedzenie oczywiście można by podważyć w sądzie ale tu już musiałabyś mieć ochotę na proces :)

f2w3csqvilsnamac.png
Dlatego idę na l4 ciążowe jak najszybciej i już. U mnie tylko ew może wrócić dziewczyna która rzekomo zastępuje. A wiem, że nie wróci.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Ja byłam w pracy dać l4, byli w szoku że jak to w ciąży jestem i dlaczego idę tak szybko. No nie wiem boję się zwolnienia

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joanna, @Preggers gratuluję [emoji173] [emoji7]
@Alkihisa musi być dobrze, wierz w to głęboko!
@blondynka87 @StarAnia trzymajcie się tam dzielnie, dużo siły życzę w walce z chorobami!

Ja dzisiaj byłam na badaniach a teraz palaszuje kanapki z pasta jajeczna pomidorami i zieloną cebulką @karmelovelatte moze taki zestaw? Polecam;-)

Pytanko mam, wyrabialyscie może sobie karty grupy krwi- te z dwoma oznaczeniami? Czy wystarczy teraz takie zwyczajne pojedyncze? Pani w okienku mowila ze w ciąży oznacza sie jeszcze jakies przeciwciała cos na K? Wiecie cos o tym?

@Marciątko tez mnie niepokoi mała ilość objawów.. piersi bolą strasznie, ale w brzuchu przestało kluć, czasem tylko mnie zemdli i tyle;(
 
@joanna, @Preggers gratuluję [emoji173] [emoji7]
@Alkihisa musi być dobrze, wierz w to głęboko!
@blondynka87 @StarAnia trzymajcie się tam dzielnie, dużo siły życzę w walce z chorobami!

Ja dzisiaj byłam na badaniach a teraz palaszuje kanapki z pasta jajeczna pomidorami i zieloną cebulką @karmelovelatte moze taki zestaw? Polecam;-)

Pytanko mam, wyrabialyscie może sobie karty grupy krwi- te z dwoma oznaczeniami? Czy wystarczy teraz takie zwyczajne pojedyncze? Pani w okienku mowila ze w ciąży oznacza sie jeszcze jakies przeciwciała cos na K? Wiecie cos o tym?

@Marciątko tez mnie niepokoi mała ilość objawów.. piersi bolą strasznie, ale w brzuchu przestało kluć, czasem tylko mnie zemdli i tyle;(
Chodzi o to czy macie z partnerem konflikt serologiczny

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w pracy dać l4, byli w szoku że jak to w ciąży jestem i dlaczego idę tak szybko. No nie wiem boję się zwolnienia

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale czego się boisz? Że Cię teraz w ciąży zwolnią czy potem?
@joanna, @Preggers gratuluję [emoji173] [emoji7]
@Alkihisa musi być dobrze, wierz w to głęboko!
@blondynka87 @StarAnia trzymajcie się tam dzielnie, dużo siły życzę w walce z chorobami!

Ja dzisiaj byłam na badaniach a teraz palaszuje kanapki z pasta jajeczna pomidorami i zieloną cebulką @karmelovelatte moze taki zestaw? Polecam;-)

Pytanko mam, wyrabialyscie może sobie karty grupy krwi- te z dwoma oznaczeniami? Czy wystarczy teraz takie zwyczajne pojedyncze? Pani w okienku mowila ze w ciąży oznacza sie jeszcze jakies przeciwciała cos na K? Wiecie cos o tym?

@Marciątko tez mnie niepokoi mała ilość objawów.. piersi bolą strasznie, ale w brzuchu przestało kluć, czasem tylko mnie zemdli i tyle;(
Też dobry zestaw [emoji16].
Ja swój zjadłam raz dwa a teraz leżę i cierpie [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Karmelovekatte umowa kończy mi się w czerwcu o to chodzi żebym na macierzyńskim nie została bez dochodu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Generalnie chyba taką ma praktykę. Zawsze mnie zapraszał wcześniej, koło 5-6 tyg. To tylko ja sobie w tej ciąży założyłam, że poczekam, ale stwierdził, że woli zobaczyć, czy pęcherzyk jest, czy jest w dobrym miejscu itd. Serducha jeszcze nie będzie, bo to dopiero 5t+5dni ;), ale właśnie oglądu ogólnego można dokonać. Co lekarz, to inna praktyka - ciążowa taktyka :).





Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uważam że ro bardzo dpbrze że Cię zaprosił. Zawsze lepszy taki lekarz niż taki który by zignorował. A takich nie mało ;)
 
Do góry