reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Doberek mamusie :) Ja właśnie ogarnąć się próbuje po całkowicie nie przespanej nocy, a to wszystko przez barszcz! Wczoraj popołudniu po wyjściu od lekarza zadzwoniłam do mojej babci i poprosiłam ją o ugotowanie barszczu bo już drugi dzień ten smak za mną łaził i co chwilę ciągnął za nogawke. Babcia się zgodziła, więc ja uradowana! Tak mocno, że cała noc myślałam tylko o jedzeniu i właśnie o tym barszczu, jakbym miała jakąś paranoje. Nad ranem dopiero usnełam, ale jedzenie nawet mi się jawi we śnie [emoji14] [emoji23] Teraz próbuje wcisnąć w siebie płatki i zastanawiam się czy one zawsze były tak mega słodkie?? Bleh, ale coś przez garścią leków na deser trzeba wsunąć. :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Barszcz najlepszy.. 3dni temu robiłam..byłam jeszcze przed otwarciem sklepu żeby wszystko kupić
 
reklama
Zaczął raczkować jakiś tydzień temu. Myślę, że gdyby nie był chory to byłoby super, ale niestety cierpi bardzo [emoji27] i wczoraj zaczął się przebijać drugi ząb, więc to też napewno go rozdrażnia. Już się nie mogę doczekać, jak będą się dwa urwisy sobą zajmować [emoji5] dziękuję za ciepłe słowo - od razu lżej [emoji8]

Jak już zaczyna raczkować to powinno być znacznie lżej tylko trzeba mieć oczy dookoła głowy;) Dla nas nie było nic gorszego jak rosnące zęby także wiem o co chodzi...czasem pomagał nam syrop przeciwbólowy. Jak tylko się już ząb przebił przez dziąsła to noce stawały się przyjemniejsze i z przespanymi nocami mijały wszelkie problemy;) szkoda tylko, że tych zębów jest tak dużo i przez więcej dni rosną niż nie rosną...:/


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Duphaston, acard, no spa, magnez, kwas foliowy i witaminy.
Troszkę jest tych tableteczek. Moja ginekolog śmiała się, że leków da mi tyle jak dla starej baby :)

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Neliel skonsultuj regularne przyjmowanie no spy jeszcze z innym lekarzem. Istnieją przypuszczenia, ze może ona negatywnie wpływać na dziecko.
 
Ja też byłabym przeciwna stosowania nospy dzień w dzień.


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę wesprzyjcie trochę... maluch chory na antybiotykach o czym już Wam pisałam. Dzisiejsza noc to apogeum: pobudki co 2h (22, 00, 2, 4, 6) po obudzeniu 30min ssania piersi a potem godzina płaczu i wicia się. W jednym kawałku spałam 30min, ehhh. Wczoraj i dzisiaj od rana akceptowane są tylko moje ręce - odłożony zanosi się, drzemki na mnie, nie obok. Nie wiem jak dać radę [emoji22] nie jem, nie pije, nie korzystam z toalety przez 10-11h zanim mąż nie wraca z pracy... nie mogę się zdrzemnać, no nic nie mogę i mam dość. Piersi podczas karmienia tak bolą, że płaczę, potem ogromne kłucie brzucha- jakiś kosmos ostatnie kilka dni- nie wyrabiam [emoji24][emoji24][emoji24]
Masz możliwość poproszenia o pomoc kogoś z rodziny? Jezeli nie tej bliskiej to nawet dalszej? Jeżeli nie może masz jakąś psiapsiulke w okolicy, chodzi o to zebys chociaż się zdrzemnela na pare godzin.
 
reklama
Do góry