reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dlatego mówię, że nie jest to możliwe :)

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Płomyk* myślę, że wiedzą co się dzieje zawsze będzie lepszą opcją od jej braku i zamartwiania się! Trzymam kciuki!

Dzięki dziewczyny za przyjęcie do grona :).

To moja 3 ciąża, mam już dwójkę dzieci rok po roku 4 i 5 lat. Marzyłam zawsze o trójce i wreszcie zdecydowaliśmy się na ten krok do dopełnienia marzeń o pełnej chacie :).

Ewarut, jako moderator jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu do zakładania grupy zamkniętej BB.

Wiecie, ja na naszym forum jestem już od pierwszej ciąży, czyli od 2011 roku i powiem Wam, że z taką grupą warto poczekać, jak już któraś z dziewczyn tu pisała, do końca okresu testowego dla września, czyli do końca stycznia. Wtedy będzie pewność, że mamy większość chętnych wrześniowek zapisanych. Zresztą to też nie tak do końca, bo np. na sierpniówkach 2012 bardzo dużo dziewczyn doszło w trakcie ciąży. Grupę zamkniętą miałyśmy dopiero po kilku miesiącach, pod sam koniec ciąży!
Na FB z kolei przeniosłyśmy się z grudniówkami i powiem Wam, że bardzo się to nam rozeszło wszystko szybko...Mamy kontakt do teraz, ale sporadyczny, podczas gdy z sierpniówkami piszemy nadal dzień w dzień pomimo, że nasze forumowe Bąbelki już 5 lat mają :).
Mam nadzieję, że my też się fajnie zgramy :). Chociaż ja jestem jak zawsze pełna obaw i do 12 tc mnie te lęki nie opuszczą ani na moment...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem na marcowkach 2016 i do nich doszłam dopiero w listopadzie...gdzie dziewczyny już w lipcu były na grupie, a grupę zamknięta zrobiliśmy w styczniu jakoś [emoji6]
Jak dla mnie gruba zamknięta strasznie wczas robiona połowa dziewczyn nie ma jeszcze potwierdzonej ciazy na 100 inne jeszcze testują.


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Płomyk* myślę, że wiedzą co się dzieje zawsze będzie lepszą opcją od jej braku i zamartwiania się! Trzymam kciuki!

Dzięki dziewczyny za przyjęcie do grona :).

To moja 3 ciąża, mam już dwójkę dzieci rok po roku 4 i 5 lat. Marzyłam zawsze o trójce i wreszcie zdecydowaliśmy się na ten krok do dopełnienia marzeń o pełnej chacie :).

Ewarut, jako moderator jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu do zakładania grupy zamkniętej BB.

Wiecie, ja na naszym forum jestem już od pierwszej ciąży, czyli od 2011 roku i powiem Wam, że z taką grupą warto poczekać, jak już któraś z dziewczyn tu pisała, do końca okresu testowego dla września, czyli do końca stycznia. Wtedy będzie pewność, że mamy większość chętnych wrześniowek zapisanych. Zresztą to też nie tak do końca, bo np. na sierpniówkach 2012 bardzo dużo dziewczyn doszło w trakcie ciąży. Grupę zamkniętą miałyśmy dopiero po kilku miesiącach, pod sam koniec ciąży!
Na FB z kolei przeniosłyśmy się z grudniówkami i powiem Wam, że bardzo się to nam rozeszło wszystko szybko...Mamy kontakt do teraz, ale sporadyczny, podczas gdy z sierpniówkami piszemy nadal dzień w dzień pomimo, że nasze forumowe Bąbelki już 5 lat mają :).
Mam nadzieję, że my też się fajnie zgramy :). Chociaż ja jestem jak zawsze pełna obaw i do 12 tc mnie te lęki nie opuszczą ani na moment...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak byłam w poprzedniej ciąży to jedna grupa (miesiąc planowany) była na forum stworzonym specjalnie, zamkniętym. Druga (miesiąc urodzenia) na fb. Obie działają do dzisiaj, a dzieci mają 4 lata [emoji16]. Z czego ta. Na fb ma. Spotkania, zjazdy z całej Polski i Europy, a ta pierwsza nie. Nie ma reguły :)

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Natasza88, bardzo rozsądnie umówiłaś się koło 8 tygodnia, ja też tak planuję (chyba, że mój gin zaordynuje, żeby pojawić się wcześniej). W dwóch poprzednich ciążach szłam wcześniej, w 5 tyg. i nie było jeszcze serduszka, co sporo nerwów mnie kosztowało. Z drugiej strony wszystkie badania robi się wcześniej, no ale ostatecznie te można zrobić na własną rękę...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry