reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja się nie zmieściłam w cienką kurtkę [emoji33]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego ja chyba poczekam aż bez kurtki będzie można chodzić:-)
Hej,
Zgadzam sie co do testu pappa, sama czekam na wyniki ale uwazam ze to niepotrzebny stres dla mnie, choc jestem dobrej mysli...zresztą czy zly wynik cos zmieni...nie wiem...
Co do ubran to z bluzkami luz bo mam z czego wybrać ale o dole musze pomyslec bo ni w ząb spodni czy chocby spodnicy choc moj maz sie smieje ze mi bokserki pozyczy...wariat :happy:
O dziwo waga mi spadła i to o ponad 0,5 kg...co mnie zupelnie zaskoczyło ale w poprzedniej mialam 17 kg na plusie choc glownie przez zatrzymana wode w organizmie, bylam mega opuchnieta pod koniec, teraz mam nadzieje ze los mnie oszczedzi i nie popuchne tak bardzo...
Milego weekendu dla wszystkich.
Ja kupiłam już ciążowe spodnie jedne i o matko jaka wygoda. Nic nie ciśnie nic się nie wbija. Super.
 
reklama
Dlatego ja chyba poczekam aż bez kurtki będzie można chodzić:-)

Ja kupiłam już ciążowe spodnie jedne i o matko jaka wygoda. Nic nie ciśnie nic się nie wbija. Super.
Ja narazie ciążową sukienkę też mega wygodna, teraz przymierzam się do jakiejś eleganckiej bo w maju trzy komunie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już w 9tc nie mogłsm nosić innych rzeczy na tyłku jak legginsy. Brzuch mi wywalił strasznie. Początkowo przez notoryczne wzdęcia. Teraz już i przez smrodka wewnątrz. Także "czekam na wiatr co rozgoni.... stanę wtedy ze słońcem twarzą w twarz" i założę jakieś kiecki. O tyle dobrze chodzić w ciąży w wiosenno letnie miesiące że wrzucasz na siebie jakąś luźną tunikę etc. i z głowy.


Dziś śniła mi się córka. Jak już psychicznie nastawiłam się na syna. Zwariuję w tej ciąży do końca. Takie mi sie bzdury śnią noc w noc. A że budzę się co 2,5h na siku to te sny pamiętam i jest ich dużo.
 
Hej spać nie mogę moja siostra rodzi mieszka w Niemczech wczoraj odeszly jej wody a jeszcze nie urodziła wyje z bólu mieli jej dać znieczulenie ale nie ma rozwarcia nie ma znieczulenie współczuje jej i tak myślę że chyba dobrze ze będę mieć cc......ja osobiście jestem przy kości ważę 93KG wszystkie moje ciaze zaczynałam z taką waga i wczoraj lekarz mi powiedziała że nie mogę przytyć nic w tej ciąży przy tak wysokim BMI nie ma mowy, mam się pilnować z jedzeniem jeść często i mało w sumie dał mi do myślenia ma rację ostatnia ciąże z synem przytyłam 10kg ale szybko mi to zleciało, ja narazie 12tc luz w normalnych spodniach najważniejsze dziewczyny się nie roztyc dalej ja mam dużo zapasów że u bardzo szczupłych kobiet nie da się nie przytyć
 
Miało być ze wiadomo u bardzo szczupłych kobiet waga napewno pójdzie do góry, ale mam koleżankę która w dwóch ciazach przybrała po ponad 20kg masakra
 
Hej spać nie mogę moja siostra rodzi mieszka w Niemczech wczoraj odeszly jej wody a jeszcze nie urodziła wyje z bólu mieli jej dać znieczulenie ale nie ma rozwarcia nie ma znieczulenie współczuje jej i tak myślę że chyba dobrze ze będę mieć cc......ja osobiście jestem przy kości ważę 93KG wszystkie moje ciaze zaczynałam z taką waga i wczoraj lekarz mi powiedziała że nie mogę przytyć nic w tej ciąży przy tak wysokim BMI nie ma mowy, mam się pilnować z jedzeniem jeść często i mało w sumie dał mi do myślenia ma rację ostatnia ciąże z synem przytyłam 10kg ale szybko mi to zleciało, ja narazie 12tc luz w normalnych spodniach najważniejsze dziewczyny się nie roztyc dalej ja mam dużo zapasów że u bardzo szczupłych kobiet nie da się nie przytyć
Ja w pierwszej ciąży rodziłam z plus 25 kg na karku. Zeszłam do odpowiedniej wagi po 2 latach choć nie była to waga sprzed ciąży to BMI było ok (wcześniej miałam niedowagę) no i jak tylko spadłam obiecałam sobie że nigdy już się tak nie roztyję. W drugiej ciąży przytyłam więc tyle ile trzeba. Teraz jest 14tc i minus 300g od 9tc. Tyle że musiałam zmienić dietę bo po smażonym i tłustym mam straszne boleści. Nigdy sie nie odchudza£am jakoś specjalnie. Ale ja akceptuję siebie.
 
Ja w pierwszej ciąży rodziłam z plus 25 kg na karku. Zeszłam do odpowiedniej wagi po 2 latach choć nie była to waga sprzed ciąży to BMI było ok (wcześniej miałam niedowagę) no i jak tylko spadłam obiecałam sobie że nigdy już się tak nie roztyję. W drugiej ciąży przytyłam więc tyle ile trzeba. Teraz jest 14tc i minus 300g od 9tc. Tyle że musiałam zmienić dietę bo po smażonym i tłustym mam straszne boleści. Nigdy sie nie odchudza£am jakoś specjalnie. Ale ja akceptuję siebie.
Dokładnie trzeba się pilnować ja już przy drugiej starałam się nie objadac, teraz mam ochotę na gotowane jakieś pulpety, albo lekki obiad typu mizeria ziemniaki i kefir, wolę zjeść zupę już nie pamiętam kiedy jadłam typowego kotleta smazonego w panierce, nie mogę jeść cebuli bo mam zgage, za to mam ochotę na sok pomidorowy a ten dobrze zapycha,
 
reklama
Do góry