reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dokładnie trzeba się pilnować ja już przy drugiej starałam się nie objadac, teraz mam ochotę na gotowane jakieś pulpety, albo lekki obiad typu mizeria ziemniaki i kefir, wolę zjeść zupę już nie pamiętam kiedy jadłam typowego kotleta smazonego w panierce, nie mogę jeść cebuli bo mam zgage, za to mam ochotę na sok pomidorowy a ten dobrze zapycha,

Ale robisz smaka na te ziemniaki z kefirem :D chyba zmienie koncepcje na dzisiejszy obiad z lasange na ziemniaczki kefirek i jajko sadzone :D
 
reklama
Do smecty mozesz dokupic orsalit, niezbyt smaczne ale to elektrolity więc warto. Ja mam nadzieje ze moja córa nic nie lapnie, do tej pory pamietam jak w.szpitalu zarazila sie rotawirusem i mi slabo na samo wspomnienie. Śnieg za oknem nie dodaje mi energii ale co zrobić...dzisiaj zskupy z młodą, jedziemy po buty juz wiosenne i do przedszkola bo stopa rosnie jej mega szybko...nie nadążam:happy: pogoda zmienna ale kupimy cos dzisiaj i bedzie zalatwione.
 
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć :). Jestem w 16 tygodniu ciąży i termin mam na 5 września. Pierwszy syn ma 6 lat urodzony cc, więc teraz też pewnie będzie cc. Co do tarczycy, to ja choruję na hashimoto od 6 roku życia i na początku jak zaszłam w ciążę to miałam wynik ponad 7.. na szczęście szybko została zwiększona dawka w ciągu dwóch tyg spadł do 0,6
Ja tez w 16 i termin mam na 31.08 haha
 
Mnie ten śnieg dobija, no całą zimę nie było tyle co teraz...wrr :angry:
Jestem zmęczona jelitówką, tzn. osłabiona po i tym leżeniem w łóżku... :baffled:
 
Miało być ze wiadomo u bardzo szczupłych kobiet waga napewno pójdzie do góry, ale mam koleżankę która w dwóch ciazach przybrała po ponad 20kg masakra
Moja kuzynka przybrała 25 kg ale ona ważyła przed ciążą 43, to w końcu wyglądała jak człowiek [emoji5]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się nie zmieściłam w cienką kurtkę [emoji33]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też się nie mieszczę w cienką [emoji23]
Miało być ze wiadomo u bardzo szczupłych kobiet waga napewno pójdzie do góry, ale mam koleżankę która w dwóch ciazach przybrała po ponad 20kg masakra
Moja mama chuda jak patyk ze mną w ciąży przytyła 20kg, a potem od razu znowu chuda jak patyk. Ja niestety mam troszkę więcej kg od niej po babci :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a z drugiej strony dla mnie test pappa to tylko niepotrzebny stres dla nas. Bylo samo usg genetyczne i usg co miesiac. Jak to wychodziło dobrze to po co stresowac matke.

Kurczę teraz też tak myśle. Już jak wychodziłam z pobrania krwi to żałowałam. Bo w sumie to loteria. A teraz czekam do tego wtorku jak na wyrok.
U mnie w rodzinie mojego taty siostra ma zespół downa i pocieszam się, że powinno starczyć tych dodatkowych chromosomów jak na jedna rodzine


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry