reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny co miałyście oba badania, czy potem to z krwi wychodzi podobnie jak z usg czy są niespodzianki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj, są niespodzianki, u mnie usg wyszło dobrze a z krwi 1:43 prawdopodobieństwo zespołu downa i musze teraz jechac na amniopunkcje zeby miec 100% wynik, ze obyy nie potwierdziło
 
reklama
Bardziej to sie boje zespołu, wole nie mieć niespodzianki, trisomia 21 wyszla mi skorygowane 1:43,a wy jak, piszcie prosze
Ja muszę odebrać wyniki. Ale u mnie było powiedziane że jak będą złe to zadzwoni lekarz a w innym wypadku sekretarki. I dzwoniły one. Co do wyników. No ja bym punkcji nie robiła. Ale ja mam trochę inne podejście. Ponieważ ja nie mam nie miałabym zamiaru usuwać ciąży jeśli okazałoby się że dziecko urodzi się chore no chyba że miałoby urodzić się na tyle chore żeby nie mogło samo żyć.
 
Ja muszę odebrać wyniki. Ale u mnie było powiedziane że jak będą złe to zadzwoni lekarz a w innym wypadku sekretarki. I dzwoniły one. Co do wyników. No ja bym punkcji nie robiła. Ale ja mam trochę inne podejście. Ponieważ ja nie mam nie miałabym zamiaru usuwać ciąży jeśli okazałoby się że dziecko urodzi się chore no chyba że miałoby urodzić się na tyle chore żeby nie mogło samo żyć.
Mnie sciagneli dwa tygodnie wczesniej ze względu na zły wynik, racja kazdy ma inne podejscie, ja nie chcę zeby żadne z nas się potem meczylo przez resztę życia
 
Mnie sciagneli dwa tygodnie wczesniej ze względu na zły wynik, racja kazdy ma inne podejscie, ja nie chcę zeby żadne z nas się potem meczylo przez resztę życia
Wiesz. Ja broń Boże nie oceniam. Mam upośledzone jedno dziecko więc zabijanie innego ze wzgledu na upośledzenie w moim przypadku nie wchodzi w grę. Jasne bywa totalnie ciężko ale kocham go ponad życie i nie wyobrażam sobie żeby mogło go nie być.
 
U mnie odwrotnie. Usg przyziernosc karkowa wyszła podwyższona a z krwi elegancko. Termin mam na 1.09

Pamiętajcie kobitki że te badania to tylko pewien stopień prawdopodobieństwa i w większości przypadków nie ma się czego obawiać, więc głowa do góry !
 
Miałam dać znać więc jestem, nowy lekarz profesjonalista super sprzęt, super podejście, jestem bardzo spokojna po dzisiejszej wizycie, dostałam receptę na te wyniki tsh, dziecko dobrze fajnie było popatrzeć jak fika i kopie ☺️tak jak wcześniej pisałam dokończenie prenatalnych mam 4kwietnia dziewczyny ja też boję się wyniku biochemicznego.... Dobrej nocki
 
reklama
wiadomo każda mama boi sie o zdrowie maluszka. Kazda z nas chce zdrowe dziecko aby sie nie meczylo. Wiadome jest ze jak dziecko jest chorw zycie wywraca sie do gory nogami, swiat sie lamie ale mimo wszystko trzeba wstac o isc do przodu dla siebie dla malucha. Wypiac klate i sie nie poddawac.
 
Do góry