reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

a z drugiej strony dla mnie test pappa to tylko niepotrzebny stres dla nas. Bylo samo usg genetyczne i usg co miesiac. Jak to wychodziło dobrze to po co stresowac matke.
 
reklama
Odbiegając.
Jak zobaczyłam dziś ten cholerny śnieg to mnie dobiło. Noszszsz. A już latałam w cienkiej kurtce z bananem na ryjku.
 
reklama
a z drugiej strony dla mnie test pappa to tylko niepotrzebny stres dla nas. Bylo samo usg genetyczne i usg co miesiac. Jak to wychodziło dobrze to po co stresowac matke.
Hej,
Zgadzam sie co do testu pappa, sama czekam na wyniki ale uwazam ze to niepotrzebny stres dla mnie, choc jestem dobrej mysli...zresztą czy zly wynik cos zmieni...nie wiem...
Co do ubran to z bluzkami luz bo mam z czego wybrać ale o dole musze pomyslec bo ni w ząb spodni czy chocby spodnicy choc moj maz sie smieje ze mi bokserki pozyczy...wariat :happy:
O dziwo waga mi spadła i to o ponad 0,5 kg...co mnie zupelnie zaskoczyło ale w poprzedniej mialam 17 kg na plusie choc glownie przez zatrzymana wode w organizmie, bylam mega opuchnieta pod koniec, teraz mam nadzieje ze los mnie oszczedzi i nie popuchne tak bardzo...
Milego weekendu dla wszystkich.
 
Do góry