reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja mam 6 marca prenatalne. Mam nadzieje ze bedzie wiadomo kto tam siedzi . Mąż liczy ze bedzie córka a ja mam przeczucie ze bedzie 3 Muszkieter :D
Ja czułam od początku dziewczynkę, mąż chciał chłopca no ale cóż hehe [emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czułam od początku dziewczynkę, mąż chciał chłopca no ale cóż hehe [emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe chciałabym córkę . mąż tez liczy bo w sumie na chlopaka nie mamy imienia haha, ale jakoś mi sie wydaje ze ja sie prędzej wnuczki doczekam niż corki ;)
 
Ja mam 14.03 prenatalne to może się tez juz cos dowiem kto siedzi w brzuszku :) mam przeczucie ze dziewczynka , synka juz mam byłaby parka :)
 
Hehe chciałabym córkę . mąż tez liczy bo w sumie na chlopaka nie mamy imienia haha, ale jakoś mi sie wydaje ze ja sie prędzej wnuczki doczekam niż corki ;)
U mojego męża każdy brat ma najpierw córeczkę później synów nie wiem czemu tak i wygląda na to że u nas też tak będzie [emoji5]️

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie,
Ja dzisiaj nie moge miejsca znaleźć. Juz caly dom wysprzatalam. W nocy źle mi sie spało, a właściwie to zasnelam dopiero chyba kolo 3 :eek:....a gdzie to jeszcze do 20.00 do wizyty.
Trzymajcie kciuki.
 
Ja też czekam na usg, zaplanowane na 09.03 ... :) Pracuję w służbie zdrowia, więc miałam możliwość częstego podgladania Maluszka, ale aktualnie jestem na zwolnieniu więc dawno Go nie widziałam. Zaczynam się martwić, nachodzą mnie głupie myśli :/ na wizyty chodzę prywatnie, ale do siebie do pracy więc wiadomo jak jest :)
 
reklama
Do góry