reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzięki za odpowiedź, rzeczywiście ukryło nazwe, w koncu bralam Prenal....en, pelaf..en z aptecznych a tak to herbatki, mleko z miodem i masłem, syrop z cebuli i czosnku ale mimo wszystko tak mnie rozłożyło ze wczoraj dostałam antybiotyk..

A trochę z innej beczki - muszę się pochwalić :-) będzie drugi synek :-)
W ktorym tygodniu jestes ?;)
 
reklama
Witam wszystkie nowe i nieznajome użytkowniczki.

Co do zwolnienia to się zapieralam jak mogłam, ale dlatego ,ze pracuje w sklepie doktor powiedziała mi , żebym wybierała sama, ale może to się źle dla dziecka skończyć. No i to mnie na nogi postawiło i teraz nie żałuję :)
 
Do lekarza też chodzę prywatnie. W Radomiu ciężko o dobrego lekarza na nfz. Albo kolejki , albo i tak trzeba prywatnie
 
Dziewczyny jak pojde do zwyklego rodzinnego to da mi zwolnienie na kilka dni? Czy od razu isc do ginekologa? Tylko mnie zmula i nie chce isc do ginekolog i placic 100 zl za wypisanie l4 na 2 dni...
 
Dziewczyny jak pojde do zwyklego rodzinnego to da mi zwolnienie na kilka dni? Czy od razu isc do ginekologa? Tylko mnie zmula i nie chce isc do ginekolog i placic 100 zl za wypisanie l4 na 2 dni...

Zadzwoń do ginka i zapytaj sie bo może wypisze Ci L4 i bedzie czekalo na rejestracji. Ja przynajmniej tak mialam, telefon ze potrzebuje L4, mąż pojechał i mi położna wypisala a dr tylko podbil pieczatke.

Rodzinna też Ci powinna wypisac bez problemu.
 
reklama
Zadzwoń do ginka i zapytaj sie bo może wypisze Ci L4 i bedzie czekalo na rejestracji. Ja przynajmniej tak mialam, telefon ze potrzebuje L4, mąż pojechał i mi położna wypisala a dr tylko podbil pieczatke.

Rodzinna też Ci powinna wypisac bez problemu.
Ekstra bo do gina musze jechac do innego miasta a do rodzinnego mam blizej....;) dziekuje ;)
 
Do góry