reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mi mama zawsze robiła inhalacje w garnku z wodą i solą. Zawieszaliśmy ręczniki na głowę i wdychaliśmy :D dobrze, że nikt się nie spalił z tym ręcznikiem [emoji23]
Jak dzieckiem byłam też mama mi takie inhalacje robiła.
Teraz jak synek jest chory to podstawą u nas są kąpiele ziołowe, mały się dzięki temu inhaluje, a czasem i coś łyknie. Robimy je wtedy tak 2-3 razy w tygodniu i przeważnie przeziębienia są bez leków i lekarza.
No i oczywiście te kąpiele super są na skórę[emoji4]

Napisane na Moto E (4) Plus w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Flo86

Przykro mi:( wiem co czujesz. Też miałam wczoraj wizytę i nie jest dobrze. Mam zrobić poziom HCG i w poniedziałek kolejna wizyta. Niby są jeszcze szanse, ale ciężko mieć nadzieję :(
 
Cześć dziewczyny. Mi wczoraj wieczorem córka skoczyła na brzuch :( niby nie boli ani nie ma żadnej krwi czy coś ale jednak się boje. Czytałam że nic nie powinno się stać. Wizyta w poniedziałek, więc do poniedzialku będe siedzieć jak na szpilkach.
Jak bym tego miała mało to poł nocy zwijałam się z bólu zęba. Ukruszył się zanim dowiedziałam się o ciąży. Nie bolał to nie spieszyłam się do dentysty zwłaszcza że nie miałam nawet kiedy a teraz cierpie :(
 
@Flo86

Przykro mi:( wiem co czujesz. Też miałam wczoraj wizytę i nie jest dobrze. Mam zrobić poziom HCG i w poniedziałek kolejna wizyta. Niby są jeszcze szanse, ale ciężko mieć nadzieję :(
Trzymam kciuki żeby było dobrze. A nadzieję zawsze trzeba mieć. Nam nie dawali szans na zdrowe dziecko. Nasza córka miała 6,5 przezierności karkowej. Lekarka kazała mi już sie zastanawiać czy przerywamy ciąże czy nie. Czekaliśmy na wyniki amniopunkcji. Ja modliłam się cały czas wierząc że jest zdrowa. Do córki też mówiłam że ma się słuchać mamusi i ma być zdrowa. Dokładnie 23 grudnia dzień przed wigilią zadzwonili do mnie że w brzuszku nosze zdrową córkę. A 3 lekarzy już nas wtedy dawno przekreśliło. Dlatego zawsze trzeba mieć nadzieję.
 
Kochane wczoraj dostałam plamien znowu ale mocniejszych takich brazowych i był mały skrzyp. Dzisiaj mam do lekarza. Któraś tak miała mimo brania luteine i duphaston? To może być od torbiela??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurczę! Zaciskać nogi :D i dużo pozytywnego myślenia. Adrenalina i stres nigdy nie jest dobra. Wiem ze łatwo mi mówić, ale z takich sytuacjach trudno o dobra radę.

@bunia co to znaczy ze nie jest dobrze?! Co ci powiedzieli?

@PauLinA.91 na tym etapie ciąży maluszek jest dobrze chroniony, wiec nie martw się. Ja mam dwój wojowników ninja w domu i co wieczór dostaje mi się ;)

Co do zęba... płukanie whisky :p (bez połykania w naszym przypadku) mnie uratowała tym stewardesa podczas lotu! Ból minął w ciągu 5sek, alko porządnie znieczuliło nerw na czas podróży.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Mi wczoraj wieczorem córka skoczyła na brzuch :( niby nie boli ani nie ma żadnej krwi czy coś ale jednak się boje. Czytałam że nic nie powinno się stać. Wizyta w poniedziałek, więc do poniedzialku będe siedzieć jak na szpilkach.
Jak bym tego miała mało to poł nocy zwijałam się z bólu zęba. Ukruszył się zanim dowiedziałam się o ciąży. Nie bolał to nie spieszyłam się do dentysty zwłaszcza że nie miałam nawet kiedy a teraz cierpie :(

spokojnie w ciazy daja znieczulenie wiec mozna spokojnie isc do dentysty ;) ja w ciazy wyrywalam zeba u chirurga szczekowego i przez 30 minut mi walil mlotkiem i dlutem i przezylam :) teraz tez pojde wyrwac, ale w drugim trymestrze kaza przychodzic.
 
reklama
Do góry