reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Kochane wczoraj dostałam plamien znowu ale mocniejszych takich brazowych i był mały skrzyp. Dzisiaj mam do lekarza. Któraś tak miała mimo brania luteine i duphaston? To może być od torbiela??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam takie plamienia na początku ciąży po stosunku, i też nie wiem , czy to "zasługa" torbieli czy było to tzw. plamienie implantacyjne. Trzymam kciuki i dawaj znać :)
 
Dzięki dziewczyny, staram się myśleć pozytywnie, ale ciężko jest. Jutro powtórka HCG to będzie już coś wiadomo...
@IzaVarsovie - maluch prawie nie urósł i serduszko wolniej bije :(
 
spokojnie w ciazy daja znieczulenie wiec mozna spokojnie isc do dentysty ;) ja w ciazy wyrywalam zeba u chirurga szczekowego i przez 30 minut mi walil mlotkiem i dlutem i przezylam :) teraz tez pojde wyrwac, ale w drugim trymestrze kaza przychodzic.
Wlaśnie chce iść do dentysty tylko właśnie wolałabym jakoś wytrwać do 2 trymestru żeby było bezpieczniej. Czuje że ten ząb nadaje się właśnie tylko do wyrwania. W poniedziałek zapytam ginekologa i najwyżej podjade do dentysty.
 
Wiem, że dzidziuś jest tam dobrze chroniony dlatego nie lece jak na skrzydłach do lekarza czy szpitala ale jednak z natury ze mnie panikara i sie poprostu martwie.
 
Dziewczyny na L4 co robicie całymi dniami?!
Ja pracuje z domu, DG ale mam strasznego lenia i zamiast pracować szlajam się od kanapy do kuchni do okna hehe pogoda straszna, ciagle pada jest szaro buro i ponuro...No niiiiiic mi się nie chce :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na L4 co robicie całymi dniami?!
Ja pracuje z domu, DG ale mam strasznego lenia i zamiast pracować szlajam się od kanapy do kuchni do okna hehe pogoda straszna, ciagle pada jest szaro buro i ponuro...No niiiiiic mi się nie chce :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

ja mam dwu i pol letniego syna oraz niespelna poltorarocznego drugiego i nie narzekam na brak zajec...8-) od samej 7 do 22 sa na chodzie i czasem sobie wspominam jak to w pierwszej ciazy bylo fajnie tak sie wylenic na kanapie...;)
 
Hej dziewczyny,

Bardzo współczuję wszystkim Wam, które przechodzą właśnie cały miks ciężkich uczuć po stracie. Tydzień temu przeżyłam to samo. Na dodatkowej kontrolnej wizycie (poszłam sama prywatnie żeby sprawdzić czy wszystko jest ok) dowiedziałam się, że serduszko przestało bić w 8 tc ;( W piątek byłam już w szpitalu na wywołaniu i zabiegu. Cały kolejny tydzień żyłam jakby obok siebie, nie mogę się pozbierać. To straszne, że tak wiele z nas musi przez to przechodzić. To moja pierwsza ciąża, od początku o wszystko się bardzo martwiłam, ale chyba nie brałam pod uwagę najgorszego scenariusza ;( Trzymajcie się ciepło kochane :*
 
reklama
ja mam dwu i pol letniego syna oraz niespelna poltorarocznego drugiego i nie narzekam na brak zajec...8-) od samej 7 do 22 sa na chodzie i czasem sobie wspominam jak to w pierwszej ciazy bylo fajnie tak sie wylenic na kanapie...;)

Moi są w przedszkolu 8.45-16.15 cały tydzień, w sr są w domu ale tez bawią się razem w sumie :/ w zeszłym tyg gotowałam, piekłam, smażyłam i mam +2kg do przodu! Lol
Mam ochotę porobić zdjęcia ale pogoda dupna, szyć mi się nie chce, brak nadchnienia. Ta ciąża dała mi strasznego lenia...oby w drugim trym coś się zmieniło :/
 
Do góry