reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Pierwsza to puste jajo, więc ciężko powiedzieć co się stało. W drugiej trisomia 69 - potrójny zestaw chromosomów, to musiało się tak skończyć... Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania, wszystko z nami ok. Ja mam mutację w genach MTHFR i PAI, ale biorę leki i mamy nadzieję że tym razem będzie ok :yes:

Ja tez pierwszym razem puste jajo, drugim nie wiem, poprostu serce przestalo bic, a teraz, jesli poronie to badam sie od stop do glow...

No to trzymam kciuki zeby wszystko bylo tak dobrze jak jest teraz! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Idę jutro w końcu zbadać prolaktynę, wymyśliłam że zbadam od razu tez progesteron. Co jeszcze powinnam zbadać? TSH badałam i było ok. Dodam że staramy się od 16 cykli i nic nie wyszło jak do tej pory :( może to głupie ale tak sobie myślę że wolałabym w między czasie ze trzy razy poronic ale przynajmniej miałabym to poczucie spokoju że przynajmniej udało mi się zajść w te moja upragniona ciążę..

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co dokładnie badasz??? Moje tsh niby w normie było ale chorobę ujawniły przeciwciala antyTpo a prolaktyne badalam lykajac tabletkę wówczas 2 razy krew pobierają. Życzę powodzenia i trzymam kciuki nam też trochę zeszło ok. 9 m-cy
 
Czesc dziewczyny przez jakiś czas tutaj nie zaglądałam bo wróciłam do pracy i zupełnie nie miałam czasu, a jak miałam to przyznam ze wolałam sobie utnąć drzemkę albo po porostu poleżeć nie skupiając się na niczym. Zreszta przez większość tygodnia chodziłam jak zombi [emoji4]

Niestety raczej nie uda mi się nadrobić tego wszystkiego co napisaliście ale mam nadzieje ze u każdej z Was wszystko dobrze. Witam nowe mamy i gratuluje wizyt fasolowych

No właśnie ja tez byłam wczoraj na wizycie. Kropek ma 9,5 mm, serduszko pięknie bije i wyglada ze wszystko jest dobrze. Ciesze się ogromnie [emoji4] z usg wychodzi ze 7tyg1dzien a z Om 7tyg2dni wiec tez się fajnie pokrywa [emoji4]

Dobranoc !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Idę jutro w końcu zbadać prolaktynę, wymyśliłam że zbadam od razu tez progesteron. Co jeszcze powinnam zbadać? TSH badałam i było ok. Dodam że staramy się od 16 cykli i nic nie wyszło jak do tej pory :( może to głupie ale tak sobie myślę że wolałabym w między czasie ze trzy razy poronic ale przynajmniej miałabym to poczucie spokoju że przynajmniej udało mi się zajść w te moja upragniona ciążę..

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet nie wiesz co mówisz o poronieniu...ja poronilam 2 razy i uwierz nie chciałabyś przez to przechodzić...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Nieśmialo chcialabym do Was dolaczyc.
Mam 26 lat i jestem juz mama prawie 3 letniej Wiktorii.
Aktualnie jestem w 7 tygodniu ciazy. Termin porodu z OM na 25 wrzesien a z usg dowiem sie w piatek :) nie moge sie juz doczekac wizyty. Ostatnio bylo widac sam pecherzyk.
 
Nawet nie wiesz co mówisz o poronieniu...ja poronilam 2 razy i uwierz nie chciałabyś przez to przechodzić...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Zgodzę się z Tobą ja też poroniłam 2 razy i puste pęcherzyki w obu przypadkach koszmar to był . Pierwszą ciążę udało się 18cs ale ja wiem że za bardzo chciałam i to jest prawda że jak za bardzo się chce ma duży wpływ jak odpuściłam cykl nie myślałam itd to od razu się udało. .Wolałabym 1-3lat starać bez efektów niż przeżyć poronienie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgodzę się z Tobą ja też poroniłam 2 razy i puste pęcherzyki w obu przypadkach koszmar to był . Pierwszą ciążę udało się 18cs ale ja wiem że za bardzo chciałam i to jest prawda że jak za bardzo się chce ma duży wpływ jak odpuściłam cykl nie myślałam itd to od razu się udało. .Wolałabym 1-3lat starać bez efektów niż przeżyć poronienie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w obu przypadkach były zarodki. W pierwszym w 10tc przestało bić serduszko A w drugim w 6tc nie zdążyłam dojechać do lekarza bo wszystko że mnie poleciało po drodze...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie w obu przypadkach były zarodki. W pierwszym w 10tc przestało bić serduszko A w drugim w 6tc nie zdążyłam dojechać do lekarza bo wszystko że mnie poleciało po drodze...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 9 tydzień żadnych niepokojących objawów wizyta kontrola i serce już nie biło. Na drugi dzień zabieg, znieczulenie nie zadziałało [emoji33][emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry