reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
#Magdzia2011 to bardzo dobre wiadomości, tak trzymać!!

A ja dalej nie wiem jak się znaleźć na grupie prywatnej, nie mogę nigdzie namierzyć podkategorii Fora zamknięte :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A pisałaś do Ewarut ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadszedł czas i na mnie :happy2: czytam Was już od miesiąca, ale wciąż bałam się dołączyć, bo a to za wcześnie, a to nie wiadomo jak będzie... dziś u mnie 9t3d wg OM, 9t1d z USG, juniorek ma 2,5 cm, serduszko bije - jest pięknie :-D jestem po 2 stratach wczesnych ciąż, więc nadal się boję, sprawdzam czy nie plamię, boję się każdego bólu i ukłucia :no: Dziś narobiłam paniki, że wycieka mi płyn owodniowy, szybko na IP, gdzie okazało się że wód mam hoho i jeszcze trochę :ninja2: :tak: Mam nadzieję że mi to minie, bo nie wytrzymam ze sobą do końca ciąży...
 
Nadszedł czas i na mnie :happy2: czytam Was już od miesiąca, ale wciąż bałam się dołączyć, bo a to za wcześnie, a to nie wiadomo jak będzie... dziś u mnie 9t3d wg OM, 9t1d z USG, juniorek ma 2,5 cm, serduszko bije - jest pięknie :-D jestem po 2 stratach wczesnych ciąż, więc nadal się boję, sprawdzam czy nie plamię, boję się każdego bólu i ukłucia :no: Dziś narobiłam paniki, że wycieka mi płyn owodniowy, szybko na IP, gdzie okazało się że wód mam hoho i jeszcze trochę :ninja2: :tak: Mam nadzieję że mi to minie, bo nie wytrzymam ze sobą do końca ciąży...

Super :) oby wszystko dalej bylo dobrze! :) a wiesz
Co bylo przyczyna poprzednich strat jesli moge zapytac? Ja tez jestem po dwoch stratach i teraz w
Tej ciazy tez nie jest kolorowo :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
#Magdzia2011 to bardzo dobre wiadomości, tak trzymać!!

A ja dalej nie wiem jak się znaleźć na grupie prywatnej, nie mogę nigdzie namierzyć podkategorii Fora zamknięte :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
#Magdzia2011 to bardzo dobre wiadomości, tak trzymać!!

A ja dalej nie wiem jak się znaleźć na grupie prywatnej, nie mogę nigdzie namierzyć podkategorii Fora zamknięte :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
odezwij sie do dziewczyny o Nicku Ewarut ona ( jesli sie nie myle) zakladala ta grupe zamknieta. Pozdrawiam
 
Super :) oby wszystko dalej bylo dobrze! :) a wiesz
Co bylo przyczyna poprzednich strat jesli moge zapytac? Ja tez jestem po dwoch stratach i teraz w
Tej ciazy tez nie jest kolorowo :(
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pierwsza to puste jajo, więc ciężko powiedzieć co się stało. W drugiej trisomia 69 - potrójny zestaw chromosomów, to musiało się tak skończyć... Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania, wszystko z nami ok. Ja mam mutację w genach MTHFR i PAI, ale biorę leki i mamy nadzieję że tym razem będzie ok :yes:
 
Cześć mamuśki,ja cała niedzielę umieram,cały czas wymiotuje samym kwasem żoładkowym,mdli mnie cały czas,jutro muszę zadzwonić do lekarza i na l4,a było tak dobrze.......
 
reklama
Pierwsza to puste jajo, więc ciężko powiedzieć co się stało. W drugiej trisomia 69 - potrójny zestaw chromosomów, to musiało się tak skończyć... Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania, wszystko z nami ok. Ja mam mutację w genach MTHFR i PAI, ale biorę leki i mamy nadzieję że tym razem będzie ok :yes:
Będzie dobrze,ale wiem że przez głowę tysiąc myśli,pozdrawiam:biggrin2:
 
Do góry