reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Doberek niedzielnie :)
Mój M dziś w domku. Już nie pamiętam kiedy ostatnio spędzał z nami niedzielę :rofl2:. Ciekawe co dziś wymyśli :laugh2:. Może młodego zabierze na basen. Miała bym spokój na 2-3 godziny :-p
Miłego dnia :)
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dziś nerwowy poranek bo przy aplikowaniu luteiny zauważyłam krew...no to kierunek szpital. Tam mnie lekarz zbadał i zjechał mnie że używam aplikatora do luteiny bo powinnam aplikować palcem bo od aplikatora podraznilam sobie szyjke i stąd to krwawienie. Zrobił mi usg i powiedział że ciąża zagrozona bo zarodek mały serduszko bije 80uderzen na minutę. W piątek zarodek miał 1,8mm A dzisiaj już 3mm. Ale nie zmienia to faktu że lekarz powiedział że ciałko żółte też jest za duże i że nie wygląda to dobrze. Wg usg z dzisiaj to n8by 5t6d A wg miesiączki to 7t1d tak więc trochę duży rozrzut... zapisał mi dodatkowo duhaston 3razy dziennie i aspiryna cardio wieczorem i leżeć mam dużo i za tydzień kontrola u lekarza prowadzącego...Ale chyba będę musiala poszukać innego lekarza bo już mnie wkurzyło że mój lekarz że mam być spokojna i że będzie dobrze A w szpitalu dowiaduje się że nie jest ok... mam straszny mętlik w glowie...czy jest to możliwe żeby była taka różnica w tygodniach ciąży?? Nie wiem co mam myśleć...boję się że kolejną ciążę stracę...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u mnie dziś nerwowy poranek bo przy aplikowaniu luteiny zauważyłam krew...no to kierunek szpital. Tam mnie lekarz zbadał i zjechał mnie że używam aplikatora do luteiny bo powinnam aplikować palcem bo od aplikatora podraznilam sobie szyjke i stąd to krwawienie. Zrobił mi usg i powiedział że ciąża zagrozona bo zarodek mały serduszko bije 80uderzen na minutę. W piątek zarodek miał 1,8mm A dzisiaj już 3mm. Ale nie zmienia to faktu że lekarz powiedział że ciałko żółte też jest za duże i że nie wygląda to dobrze. Wg usg z dzisiaj to n8by 5t6d A wg miesiączki to 7t1d tak więc trochę duży rozrzut... zapisał mi dodatkowo duhaston 3razy dziennie i aspiryna cardio wieczorem i leżeć mam dużo i za tydzień kontrola u lekarza prowadzącego...Ale chyba będę musiala poszukać innego lekarza bo już mnie wkurzyło że mój lekarz że mam być spokojna i że będzie dobrze A w szpitalu dowiaduje się że nie jest ok... mam straszny mętlik w glowie...czy jest to możliwe żeby była taka różnica w tygodniach ciąży?? Nie wiem co mam myśleć...boję się że kolejną ciążę stracę...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam wg miesiączki 8t1dzien A wg usg 6t 6d. I było wszystko w porządku na badaniu. Zdarza się
 
Hej dziewczyny, u mnie dziś nerwowy poranek bo przy aplikowaniu luteiny zauważyłam krew...no to kierunek szpital. Tam mnie lekarz zbadał i zjechał mnie że używam aplikatora do luteiny bo powinnam aplikować palcem bo od aplikatora podraznilam sobie szyjke i stąd to krwawienie. Zrobił mi usg i powiedział że ciąża zagrozona bo zarodek mały serduszko bije 80uderzen na minutę. W piątek zarodek miał 1,8mm A dzisiaj już 3mm. Ale nie zmienia to faktu że lekarz powiedział że ciałko żółte też jest za duże i że nie wygląda to dobrze. Wg usg z dzisiaj to n8by 5t6d A wg miesiączki to 7t1d tak więc trochę duży rozrzut... zapisał mi dodatkowo duhaston 3razy dziennie i aspiryna cardio wieczorem i leżeć mam dużo i za tydzień kontrola u lekarza prowadzącego...Ale chyba będę musiala poszukać innego lekarza bo już mnie wkurzyło że mój lekarz że mam być spokojna i że będzie dobrze A w szpitalu dowiaduje się że nie jest ok... mam straszny mętlik w glowie...czy jest to możliwe żeby była taka różnica w tygodniach ciąży?? Nie wiem co mam myśleć...boję się że kolejną ciążę stracę...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też ciąża tydzień młodsza.
Organizm kobiety, to nie zegarek.
A u lekarza serduszko biło? Bo na razie dość wolno, stąd pewnie słowa lekarza, ale na początku serduszko bije wolniej, dopiero później zaczyna szybciej.
 
U mnie też ciąża tydzień młodsza.
Organizm kobiety, to nie zegarek.
A u lekarza serduszko biło? Bo na razie dość wolno, stąd pewnie słowa lekarza, ale na początku serduszko bije wolniej, dopiero później zaczyna szybciej.
Tak też biło serduszko jak byłam w piątek...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też ciąża tydzień młodsza.
Organizm kobiety, to nie zegarek.
A u lekarza serduszko biło? Bo na razie dość wolno, stąd pewnie słowa lekarza, ale na początku serduszko bije wolniej, dopiero później zaczyna szybciej.
No właśnie czytałam że w 5tyg ok 80-90 uderzeń na min.bije serduszko u zarodka ...dlatego taki mętlik w głowie mam...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hi dziewczyny napisze to co napisalam na prywatnym naszym koncie bo nie wiem czy wszystkie tam jestesmy.
Nowym dziewczynom graruluje i witam serdecznie


Hi dziewczyny, melduje sie i ja po tak dlugim czasie chyba od srody mnie nie bylo, wizyte mialam w czwartek i z wyliczen okresu wychodzilo ze to 6 plus 0 ale lekarka mnie wystraszyla mowiac ze cos widzi ale bardzo malutkie i nie moze powiedziec mi czy wszystko sie dobrze rozwija, ze jej zdaniem z wielkosci zarodka to by byl 5 plus 0, ze mam przyjsc za tydzien i sprawdzimy czy „tam cos jeszcze jest i sie rozwija“ i ze gdybym plamila mam jechac do szpitala. Wyszlam z gabinetu ze lzami w oczach, ale co zrobic trzeba czekac, a dzis na papierze toaletowym brazowa plamka, odrazu szpital, tam czekanie i lzy same plynace z oczu, wizyta, lekarka przeprowadzila najpierw wywiad ze mna, potem badanie, gdy zobaczylam na monitorze fasolke lzy zaczely splywac po policzku, wtedy lekarka powiedziala ze wszystko wporzadku ze nawet serduszko juz wyczuwalne jest, ze to 6 plus 3 i ze z dzieckiem wszystko dobrze, zalalam sie wtedy lzami szczescia, na koniec musieli mi podac zastrzyk bo mam Krew minusowa a corka starsza plusowa i jest zagrozenie ze wytwarzam przeciwciala, ale nie kazali sie denerwowac bo z dzieckiem dobrze. To byla ciezka niedziela ale juz jest dobrze.
Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny i zycze aby Nasza fasolki ladnie rosly i rozwijaly sie do rozwiazania.
 
reklama
#Magdzia2011 to bardzo dobre wiadomości, tak trzymać!!

A ja dalej nie wiem jak się znaleźć na grupie prywatnej, nie mogę nigdzie namierzyć podkategorii Fora zamknięte :/

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry