reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W bielski jest szpital prywatny gdzie płacisz i rodzisz jak chcesz [emoji14] i nikt się ciebie nie pyta dlaczego chcesz cc.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja juz tyle słyszałam przypadków... Ze kazali rodzic naturalnie nawet jak ktoś miał wskazanie do cc. I ewentualnie bez postępów robili jak już byłaś wykończona i nie wiedzialas co się z Tobą dzieje [emoji39]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Bólu się raczej nie boję może dlatego że nie wiem jeszcze jaki to ból [emoji3]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna każda ból odczuwa inaczej [emoji14]

Mi wszyscy mówią że mam rodzic naturalnie. I żeby czekać aż samo się zacznie a nie pod oksytocyna leżeć bo wtedy mniej boli [emoji23]
W sumie mi szybko poszło jak na 1dziecko. Bo o 10:30 mnie podlaczyli o 13:00 powoli zaczęły mi się skurcze o 14 odeszły mi wody i wtedy zaczęło się piekło na ziemi... [emoji23] o 14:50 kazali mi usiąść na łóżku i chwycić się łóżka i przec a o 15:08 urodziłam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Joanna każda ból odczuwa inaczej [emoji14]

Mi wszyscy mówią że mam rodzic naturalnie. I żeby czekać aż samo się zacznie a nie pod oksytocyna leżeć bo wtedy mniej boli [emoji23]
W sumie mi szybko poszło jak na 1dziecko. Bo o 10:30 mnie podlaczyli o 13:00 powoli zaczęły mi się skurcze o 14 odeszły mi wody i wtedy zaczęło się piekło na ziemi... [emoji23] o 14:50 kazali mi usiąść na łóżku i chwycić się łóżka i przec a o 15:08 urodziłam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tylko ja mam ograniczenie ruchomości w lewym biodrze i nawet z seksem miałam problemy i jak sobie pomyślę że miała bym rodzić kilka godzin w jednej pozycji to szok, wiem też że na wagę muszę uważać żeby dużo nie przytyć bo to dodatkowe obciążenie na miednicę i biodra

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna no Pozycja jest ważna... Ja nie miałam wyboru pozycji... Ja w ogóle żadnego wyboru nie miałam [emoji23] Znajoma siedziała na takim krzesełku i mówi że o wiele szybciej jej poszło

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Tydzień temu się dowiedziałam że znajoma jest w ciąży (radość ,śmiech ,szczęście )to druga ciąża pierwszy poród przez CC,czekała na wizytę ,poleciłam jej mojego lekarza ,po wizycie nie odezwała się zmartwiłam się dzwonie nie odbiera ,więc kontaktuje się z jej mężem ,on mówi mi że ta w szpitalu lekarz na wizycie stwierdził ciążę ale zagnieżdżona w bliźnie po CC ,na cito do kliniki bo ciąża zagraża jej życiu ,niby przypadek 1:4000 ,ja osobiście słyszałam o pozamacicznej,urojonej ,pustym jajku ale o zagnieżdżeniu w bliźnie po CC nigdy
W tym przypadku jest szansa że jeszcze się przesunie i będzie się dobrze rozwijała jak czytałam kiedyś.Ale oczywiście jest też zagrożenie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czy tylko ja mam wrazenie ze skoro sa ferie to nic w domu nie trzeba robic??? no do pokoju dzieci to trzeba wchodzic na wlasna odpowiedzialnosc.... ani prosby ani grozby nie daja posluchy
jakbyl balagan tak jest nadal.....

pomoznie moze macie dobre pomysly na mobilizacje głównie 8latki do sprzatania
 
Wiecie chyba wariuje...cały czas zastanawia mnie moja wczorajsza wizyta... prędzej byłam 2tyg temu i był tylko pęcherzyki ciążowy . Teraz ciałko żółte z dzieckiem 1,8mm i bijące serduszko ale nie było mierzone ile na min.uderzen bo lekarz powiedział że jest za malutkie i nie ma jak zmierzyć...cały czas się zastanawiam czy nie za słabo rozwinęła się ciąża przez te 2tyg... W głowie ciągle mam dwie poprzednie straty i wszystko przez to mnie martwi...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie chyba wariuje...cały czas zastanawia mnie moja wczorajsza wizyta... prędzej byłam 2tyg temu i był tylko pęcherzyki ciążowy . Teraz ciałko żółte z dzieckiem 1,8mm i bijące serduszko ale nie było mierzone ile na min.uderzen bo lekarz powiedział że jest za malutkie i nie ma jak zmierzyć...cały czas się zastanawiam czy nie za słabo rozwinęła się ciąża przez te 2tyg... W głowie ciągle mam dwie poprzednie straty i wszystko przez to mnie martwi...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Może ciąża młodsza a który tydzień ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry