reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No nie wiem.. zobaczymy.. :( w czwartek usg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Napisałam Ci abyś się nie martwiła mi tez tak rosło nie masz co się stresować bo to najgorsze a beta jest ładna moim zdaniem to głupota w takim wieku ciąży sprawdzać betę.Gorzej jakby spadła lub minimalny przyrost a Tobie ładnie skoczyła do góry.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna to było 15lat temu... Bez zaświadczenia od ortopedy nikt ci nie da skierowania na cc po twoich słowach. Jak pytałam swojego ginekologa powiedział że nikt mi nie podważy mojej cc od specjalisty...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Nie miałam 15 lat czyli to było 8 historię choroby mam w domu wszystko

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna ginekolog to nie chirurg czy ortopeda on ci zaświadczenia nie wypisze nawet jak mu cała historie medyczna przyniesiesz bez konsultacji specjalistycznej. I na twoim miejscu już bym się umawialiśmy chyba że wolisz prywatnie to już twój wybór.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Joanna ginekolog to nie chirurg czy ortopeda on ci zaświadczenia nie wypisze nawet jak mu cała historie medyczna przyniesiesz bez konsultacji specjalistycznej. I na twoim miejscu już bym się umawialiśmy chyba że wolisz prywatnie to już twój wybór.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak będę dzwonić mam 1 marca prenatalne to do Rudnej Małej rzut beretem podskoczy do lekarza który mnie leczył

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też zawsze lekarz mówił że nie urodze naturalnie... Bo mam za wąskie biodra i co i g[emoji90][emoji90][emoji90] w szpitalu powiedzieli ze nie takie szczupaki dzieci rodziły.

Moja przyjaciółka była po wypadku samochodowym.... Wjechał w nią samochód miednica pęknięta biodro rozwalone dwie nogi od góry do dołu połamane prawie rok w szpitalu... I co?
Kazali jej rodzic naturalnie... I rodziła. Tyle że nie było postępów i na koniec miała cc

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Mi też zawsze lekarz mówił że nie urodze naturalnie... Bo mam za wąskie biodra i co i g[emoji90][emoji90][emoji90] w szpitalu powiedzieli ze nie takie szczupaki dzieci rodziły.

Moja przyjaciółka była po wypadku samochodowym.... Wjechał w nią samochód miednica pęknięta biodro rozwalone dwie nogi od góry do dołu połamane prawie rok w szpitalu... I co?
Kazali jej rodzic naturalnie... I rodziła. Tyle że nie było postępów i na koniec miała cc

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Właśnie o to chodzi u mnie w szpitalu tak jest kurde moja koleżanka miała zalecenie do cesarki a jej nie zrobili bo nie i juz

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tydzień temu się dowiedziałam że znajoma jest w ciąży (radość ,śmiech ,szczęście )to druga ciąża pierwszy poród przez CC,czekała na wizytę ,poleciłam jej mojego lekarza ,po wizycie nie odezwała się zmartwiłam się dzwonie nie odbiera ,więc kontaktuje się z jej mężem ,on mówi mi że ta w szpitalu lekarz na wizycie stwierdził ciążę ale zagnieżdżona w bliźnie po CC ,na cito do kliniki bo ciąża zagraża jej życiu ,niby przypadek 1:4000 ,ja osobiście słyszałam o pozamacicznej,urojonej ,pustym jajku ale o zagnieżdżeniu w bliźnie po CC nigdy
 
reklama
Ja juz tyle słyszałam przypadków... Ze kazali rodzic naturalnie nawet jak ktoś miał wskazanie do cc. I ewentualnie bez postępów robili jak już byłaś wykończona i nie wiedzialas co się z Tobą dzieje [emoji39]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry