reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jak dobrze że mam takie duże dzieci które same sobie śniadanie zrobią i mamusi pod nos podstawią:)...tak teraz myślę że taka różnica wieku nie jest wcale zła ,już wiem że będę mogła liczyć na pomoc starszakòw <3
 
Sandi albo pójdę do ortopedy mojego żeby mi wypisal na to moje dretwienie a jak nie to zapłacę za cc w szpitalu.


Nie ma silnego żeby mnie przekonał do naturalnego... Nie z takimi skurczami i bólami krzyżowymi!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Sandi albo pójdę do ortopedy mojego żeby mi wypisal na to moje dretwienie a jak nie to zapłacę za cc w szpitalu.


Nie ma silnego żeby mnie przekonał do naturalnego... Nie z takimi skurczami i bólami krzyżowymi!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja się zastanawiałam nad naturalnym ale ciotka mnie się pyta czy zdaje sobie sprawę że nie wiadomo czy mi kość łonowa nie strzeli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak radzilyscie sobie z choroba??? Dopadło mnie przeziębienie. Stan podgoraczkowy , katar, ból głowy.. jeszcze dziś impreza rodzinna i głupio mi nie iść.
 
Joanna na twoim miejscu najpierw bym poszła to jakiegoś ortopedy. Ze wszystkimi wypisami że szpitala zdjęciami itp. I jego opinii zasiegla.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Sandi albo pójdę do ortopedy mojego żeby mi wypisal na to moje dretwienie a jak nie to zapłacę za cc w szpitalu.


Nie ma silnego żeby mnie przekonał do naturalnego... Nie z takimi skurczami i bólami krzyżowymi!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja też jestem zdecydowana na cc . W życiu bym nie chciała rodzic naturalnie
 
Ja się zastanawiałam nad naturalnym ale ciotka mnie się pyta czy zdaje sobie sprawę że nie wiadomo czy mi kość łonowa nie strzeli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu skonsultuj to najpierw z ortopeda i ginekologiem, potem się zastanawiaj :) jesli są wskazania do CC, to sprawa prosta, to nie jest kwestia wyboru w tym momencie. A jeśli nie będzie tragedii, to wtedy będziesz się zastanawiala :)

Dzień dobry!
Witam ja i moje mdłości.
 
Jak dobrze że mam takie duże dzieci które same sobie śniadanie zrobią i mamusi pod nos podstawią:)...tak teraz myślę że taka różnica wieku nie jest wcale zła ,już wiem że będę mogła liczyć na pomoc starszakòw <3


też mam takie starsza z mezem pojechala a młodsza spioch-spi sobie-cisza i spokoj...:)
 
reklama
Joanna na twoim miejscu najpierw bym poszła to jakiegoś ortopedy. Ze wszystkimi wypisami że szpitala zdjęciami itp. I jego opinii zasiegla.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Wiesz on coś mówił jak jeździłam do Rzeszowa do szpitala że mogę mieć problem z porodem naturalnym ja wtedy gówniarz byłam 15 lat nie zwracałam uwagi jakim porodem się wtedy miałam przejmować, ze mną była mama i ciotka pielęgniarka ona mi to uświadomiła

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry