reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wg terminu miesiączki to 7t0d. Lekarz też wspominał że może ciąża młodsza...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie tak może być ja byłam w 5 tyg to był sam pęcherzyk dwa tyg później dzidzia miała 0,94 cm ale jestem pewna że owulacja była szybciej niż powinna

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tym przypadku jest szansa że jeszcze się przesunie i będzie się dobrze rozwijała jak czytałam kiedyś.Ale oczywiście jest też zagrożenie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety był to 7 tydzień dali tabletkę i zabieg czyszczenia
 
czy tylko ja mam wrazenie ze skoro sa ferie to nic w domu nie trzeba robic??? no do pokoju dzieci to trzeba wchodzic na wlasna odpowiedzialnosc.... ani prosby ani grozby nie daja posluchy
jakbyl balagan tak jest nadal.....

pomoznie moze macie dobre pomysly na mobilizacje głównie 8latki do sprzatania
Podpinam się też potrzebuje złotego środka hahaha
 
reklama
Daj im karę... Spakuj wszystko do worka na śmieci... Bo jak nie sprzątają to im nie jest cos potrzebne. Zrób pogadanke wychowawcza.
Jak nie pomagają i nie sprzątają to Ty nie masz obowiązku im dawać kieszonkowy u czy nie wiem wziąć na basen lodowisko czy do kina... Bo to jest nagroda za całokształt...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry