reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
u nas wyszlo tak ze dostarczylam do pracy L4 i po tyg polowa znajomych zaczeła się pytac czy prawda-łącznie z siostra,ktora miala pretensje ze ostatnia sie dowie....-niestety pracuje w miejscu gdzie informacje bardzo szybko się rozprzesteniaja, mala miejscowosc w ktorej mieszkam i duzo znajomych z miejscowosci w pracy...

ale juz sie przyzwyczailam ze ktos wie inny nie

a drugiej strony jak to mowia... moja d..a moja sprawa ;)
 
My powiemy na dniach. Tyle, że co innego dla mnie mówić znajomym, bo oni się pewnie ucieszą, a co innego rodzicom. Moja mama od dawien dawna bardzo na nie. Grozi, że nie będziemy się spotykać itp. Tak jakby mi na tym zależało...

Mimi - odpuść mężowi, jak dla mnie przesadzasz. Nie jego wina, że się teściowa tak zachowuje. Może na przyszłość powiedz mu, żeby nie włączał w to mamy? Mężczyznom trzeba wszystko mówić wprost.
 
@Alkihisa , życzę Ci, żeby się ładnie wszystko przykleiło z powrotem:)
A ja jeszcze w niewiedzy czy bije serduszko i czy dzidzia jest i się rozwija. Do wtorku to ja oszaleję...
Ja to wiem jak dzidzia rośnie i to bardzo szybko w ciągu tyg miałam 3 razy USG wiec dziewczyny z dnia na dzień sytuacja się zmienia
23.01 pierwsze USG pęcherzyk z ciałkiem żółtym
26.01 drugie USG pecherzyk z zarodkiem bez akcji serduszka
30.01 trzecie USG zarodek z akcja serduszka według OM 6w6d a USG 6w4d wtedy był .

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My powiemy na dniach. Tyle, że co innego dla mnie mówić znajomym, bo oni się pewnie ucieszą, a co innego rodzicom. Moja mama od dawien dawna bardzo na nie. Grozi, że nie będziemy się spotykać itp. Tak jakby mi na tym zależało...

Mimi - odpuść mężowi, jak dla mnie przesadzasz. Nie jego wina, że się teściowa tak zachowuje. Może na przyszłość powiedz mu, żeby nie włączał w to mamy? Mężczyznom trzeba wszystko mówić wprost.
a dlaczego taka reakcja mamy?? przepraszam ze pytam ale jak dla mniedziwna, bo babcie sie raczej ciesza....
 
Witajcie
Ja mam ciężki poranek w toalecie. Zdecydowanie nie mogę być głodna...
U mnie wiedzą tesciowie, brat męża i mój tata. Mama dowie się w sobotę bo do nas przyjeżdża a nie chce mówić przez telefon. I jeszcze jedna koleżanka z pracy która też się stara w sobotę idziemy na bal karnawałowy i musze wymyślić jakaś wymówkę dlaczego nie piję alkoholu
 
reklama
Do góry