reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja już po wizycie. Dostałam Sinupret. Któraś stosowala ?
Nie mam żadnego podrażnienia, jedynie wydzielina się zebrala. I po tych ziołowych lekach ponoć wykrztusze.
 
Pora okolo drugo sniadaniowa :) (ok trzecio ::)) wcinam sałatke z duza iloscia cebuli selera naciowego papryki czerwonej i salaty lodowej plus łyzka majonezu sol,pieprz....
Dziewczyny..... normialnie niebo w gebie, czuje sie jakbym miesiac nie jadla nic tresciwego.... :D
 
Pora okolo drugo sniadaniowa :) (ok trzecio ::)) wcinam sałatke z duza iloscia cebuli selera naciowego papryki czerwonej i salaty lodowej plus łyzka majonezu sol,pieprz....
Dziewczyny..... normialnie niebo w gebie, czuje sie jakbym miesiac nie jadla nic tresciwego.... :D
A myślałam że seler naciowy tylko u mnie :-p ja też robiłam ale seler naciowy, feta, brokuły,kukurydza :rofl:
 
Dzień dobry w ten piękny dzień :) mój luby też zaraz wszystkim rozgadywał, że w ciąży jestem, ale chyba tak do końca nie dotarło jeszcze do niego, że będzie tatusiem [emoji16]


8599sek27f3kxupf.png
 
Ja już po wizycie...trochę się martwię bo wydaje mi się że jak na ten etap ciąży to dziecko jest małe bo ma tylko 1,8mm. Kończę dzisiaj 7tc. Lekarz powiedział żeby się nie martwić bo ciąża może być młodsza po prostu niż wynika z terminu miesiączki... za 2tyg kolejna wizyta. Serduszko już biło... boję się dziewczyny że coś nie tak że takie małe dzieciątko jest...[emoji54]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruszynka 22 sadze, że jest wszystko ok z dzidzią. Tak jak mówi lekarz może być młodsza ciąża..te wyliczenia z miesiączki są czasem zawyżone. Spokojnie , dbaj o Was nie martw się i działamy dalej, na kolejnej wizycie będzie ok
 
reklama
Ja już po wizycie...trochę się martwię bo wydaje mi się że jak na ten etap ciąży to dziecko jest małe bo ma tylko 1,8mm. Kończę dzisiaj 7tc. Lekarz powiedział żeby się nie martwić bo ciąża może być młodsza po prostu niż wynika z terminu miesiączki... za 2tyg kolejna wizyta. Serduszko już biło... boję się dziewczyny że coś nie tak że takie małe dzieciątko jest...[emoji54]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak serduszko bije to super :) nic się nie martw, wiele maluchów tutaj jest starszych lub młodszych niż wg om. Lekarz nie widzi powodu do niepokoju, więc Ty też nie powinnaś się martwić. Głowa do góry. :)
 
Do góry