reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Staram się zrozumieć ze chcą dobrze ale nie róbmy afery...jeszcze sie zalała łzami że cos poważnego. Co myślicie ?
One im mniej wiedzą tym lepiej. Moja o niczym nie wie i mam spokój święty.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
One im mniej wiedzą tym lepiej. Moja o niczym nie wie i mam spokój święty.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Różne są teściowe.
Moja mama nie wtrąca się, ma dwie synowe, pyta raz na jakiś czas, pomóc pomaga jak proszą. Czasem dobrze jak się teściowa zainteresuje ale aby nie zanadto.
 
Dziewczyny kiedy mówicie rodzinie o ciąży? I jak ? Rodzicom , teścia?
Moi już wiedzą nie było wyjścia bo jestem przykuta do łóżka tylko do łazienki mogę wstać potrzebuje pomocy przy pierwszym dziecku nie było wyjścia.Na dodatek już w szpitalu leżałam.Mieliśmy dopiero na święta powiedzieć ale sytuacja do tego zmusiła

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moi już wiedzą nie było wyjścia bo jestem przykuta do łóżka tylko do łazienki mogę wstać potrzebuje pomocy przy pierwszym dziecku nie było wyjścia.Na dodatek już w szpitalu leżałam.Mieliśmy dopiero na święta powiedzieć ale sytuacja do tego zmusiła

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
W którym miesiącu jesteś???
 
Do góry