reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hehe mój Maz ma zakaz:D
Ja mogłam mówić i prosić chodził taki dumny jak paw, najpierw powiedział moim rodzicom(zrobiłam test 2 dni wcześniej), na sylwestra swoim jak wyszłam do toalety, do przyjaciela też napisał, później powiedział kolegom na treningu, a i w pracy wtedy to się upił wiem bo do mnie zadzwonił, sił do tego mojego lubego nie mam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zakaz zakazem A życie swoje :rofl:
Ja to się ostatnio z teściem o to poklocilam bo rozgadal wszystkim komu się dało ( mało brakowało A by na Facebooku napisal) A wiecie co on na to.. " ale ja nie mówiłem że ty jesteś w ciąży tylko że ja dziadkiem bede" ma jedno dziecko A my jesteśmy małżeństwem.. :baffled:
Powiedziałam mu że jak będzie coś nie tak na usg z malenstwem to sam będzie się tłumaczył wszystkim bo ja nie będę miała zamiaru
 
Ja mogłam mówić i prosić chodził taki dumny jak paw, najpierw powiedział moim rodzicom(zrobiłam test 2 dni wcześniej), na sylwestra swoim jak wyszłam do toalety, do przyjaciela też napisał, później powiedział kolegom na treningu, a i w pracy wtedy to się upił wiem bo do mnie zadzwonił, sił do tego mojego lubego nie mam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
:) hehe mój nie wiem czy jest dumny ... :(
 
reklama
Ja się obawiałam bardzo jak zareaguje ja mam 23 lata on 24, dziecko planowaliśmy gdzieś za 5 lat a jak widać nie ma co planować [emoji5]️i jego reakcja była pozytywna [emoji5]️

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie planowalam 3 ciazy i jest :D
jak widac stare porzekadło-zarzekała się żaba błota...-prawdziwe jest
 
Do góry