reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam dopiero 8.02 i to na godzinę 16.15 wolałabym rano , ale nie mam z kim syna zostawić,a z teściową nie gadam...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 10.02, już nie mogę się doczekać

8599sek27f3kxupf.png
 
Już po wizycie u drugiego lekarza. Jeden pęcherzyk jeszcze jest, ale tylko 1,6 mm z zarodkiem. Za mały jak na 8 tc. Drugiego dzieciątka już nie ma. Plamienie przechodzi w coś rodzaju początku okresu.
Dwa dni temu byłam na prywatnej wizycie, umówił mnie tylko na kolejną wizytę na za dwa tygodnie i przepisał Duphaston... Dzisiaj byłam u 70-latka na NFZ, dał skierowanie do szpitala, że względu na ewentualne krwawienie i powikłania. Ewentualnie jutro mam zrobić HCG, gdybym się nie zdecydowała na szpital. Poza tym spytał czy ktoś po mnie przyjedzie, bo może chlusnąć. Albo, że zamówi karetkę, ooo.. :szok:Przytaknelam, że mąż po mnie przyjedzie. Chociaż wróciłam autem i zgarnelam po drodze moje bliźniaczki i wstąpiłam jeszcze do apteki po podkłady na materac. Że też o tym pomyślałam... Szpital mi się nie uśmiecha, czwórka dzieci w domu...:rolleyes2:
Mam być za tydzień na wizycie. Raczej poronie i drugie. :sad:
Jestem na to gotowa. Skoro Bóg tak chciał.

Nie chcę nikogo straszyć... :sorry:
Myślę, że każda historia może coś wnieść.
:oops:

Trzymajcie się dzielnie. :happy:
 
Już po wizycie u drugiego lekarza. Jeden pęcherzyk jeszcze jest, ale tylko 1,6 mm z zarodkiem. Za mały jak na 8 tc. Drugiego dzieciątka już nie ma. Plamienie przechodzi w coś rodzaju początku okresu.
Dwa dni temu byłam na prywatnej wizycie, umówił mnie tylko na kolejną wizytę na za dwa tygodnie i przepisał Duphaston... Dzisiaj byłam u 70-latka na NFZ, dał skierowanie do szpitala, że względu na ewentualne krwawienie i powikłania. Ewentualnie jutro mam zrobić HCG, gdybym się nie zdecydowała na szpital. Poza tym spytał czy ktoś po mnie przyjedzie, bo może chlusnąć. Albo, że zamówi karetkę, ooo.. :szok:Przytaknelam, że mąż po mnie przyjedzie. Chociaż wróciłam autem i zgarnelam po drodze moje bliźniaczki i wstąpiłam jeszcze do apteki po podkłady na materac. Że też o tym pomyślałam... Szpital mi się nie uśmiecha, czwórka dzieci w domu...:rolleyes2:
Mam być za tydzień. Raczej poronie i drugie. :sad:
Jestem na to gotowa. Skoro Bóg tak chciał.

Nie chcę nikogo straszyć... :sorry:
Myślę, że każda historia może coś wnieść.
:oops:

Trzymajcie się dzielnie. :happy:
Bardzo mi przykro [emoji20]

8599sek27f3kxupf.png
 
To super. Ja to mogłabym nawet na 5 rano byleby wiedzieć na czym stoję.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak. To prawda.
Ja dopiero 7 lutego a co do godziny to doktor nie umawia tylko się idzie, przyjmuje od 14 do 19 w mieszkaniu, całym poswieconym pod wizyty.
 
Już po wizycie u drugiego lekarza. Jeden pęcherzyk jeszcze jest, ale tylko 1,6 mm z zarodkiem. Za mały jak na 8 tc. Drugiego dzieciątka już nie ma. Plamienie przechodzi w coś rodzaju początku okresu.
Dwa dni temu byłam na prywatnej wizycie, umówił mnie tylko na kolejną wizytę na za dwa tygodnie i przepisał Duphaston... Dzisiaj byłam u 70-latka na NFZ, dał skierowanie do szpitala, że względu na ewentualne krwawienie i powikłania. Ewentualnie jutro mam zrobić HCG, gdybym się nie zdecydowała na szpital. Poza tym spytał czy ktoś po mnie przyjedzie, bo może chlusnąć. Albo, że zamówi karetkę, ooo.. :szok:Przytaknelam, że mąż po mnie przyjedzie. Chociaż wróciłam autem i zgarnelam po drodze moje bliźniaczki i wstąpiłam jeszcze do apteki po podkłady na materac. Że też o tym pomyślałam... Szpital mi się nie uśmiecha, czwórka dzieci w domu...:rolleyes2:
Mam być za tydzień. Raczej poronie i drugie. :sad:
Jestem na to gotowa. Skoro Bóg tak chciał.

Nie chcę nikogo straszyć... :sorry:
Myślę, że każda historia może coś wnieść.
:oops:

Trzymajcie się dzielnie. :happy:
Przykro mi [emoji20]Wiem co czujesz [emoji20]
Przytulam [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane witam troszkę was nadrobiłam ja wczoraj znowu na IP byłam bo znowu krew na papierze.U mnie z USG wyszedł 6w4d serducho biło ale mam nakaz leżenia w łóżku bo są ślady odklejania trofoblastu ;(
Martwię się biorę leki duphaston 3x2 magnezin 3x1 i acard 1x1 tylko rozważam zamianę na clexane ale do końca będę musiała się kłuć i nie wiem co robić które lepsze gin mówi że clexane lepsze ale takie same działanie ma acard i zgłupiałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane witam troszkę was nadrobiłam ja wczoraj znowu na IP byłam bo znowu krew na papierze.U mnie z USG wyszedł 6w4d serducho biło ale mam nakaz leżenia w łóżku bo są ślady odklejania trofoblastu ;(
Martwię się biorę leki duphaston 3x2 magnezin 3x1 i acard 1x1 tylko rozważam zamianę na clexane ale do końca będę musiała się kłuć i nie wiem co robić które lepsze gin mówi że clexane lepsze ale takie same działanie ma acard i zgłupiałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Clexane w zastrzyku omija żołądek, może o to chodzi. Igiełka malutka, niebolesna, więc może warto.

8599sek27f3kxupf.png
 
Do góry