reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O matko, człowiek wchodzi w tu takie pyszności!

U mnie słabo dzisiaj. Głowa boli potwornie, wymioty rano, mdłości ciągle, mało jem, ale coś.

Kebab, gofry,... Aaaa! U mnie wczoraj były takie naleśniki. Dzisiaj mam zapiekanke pyszna, ale słabo mi idzie jej jedzenie.

Byłam u gina. Wg usg jednak wyszło, że ciąża tydzień starsza haha. Z synem było to samo i urodził się po terminie wg OM i duży dość [emoji23].
Wszystko ok, skierowanie ma badania mam, zaświadczenie o ciąży też, no i najważniejsze zwolnienie [emoji41]. Zobaczę co jutro powiedzą w pracy.
Wizytę mam na walentynki, wtedy założymy kartę ciąży i kolejne zwolnienie.

Jutro mamy kolejny intensywny dzień, bo rano jedziemy zawieźć zwolnienie, potem na śniadanie jakieś gdzieś, do teściów powiedzieć, na zakupy i oglądać mieszkanie, bo dzisiaj facet się wyprowadził [emoji16].

Zazdroszczę każdej która nie ma dolegliwości lub ma je małe. Ja chyba za dobrze miałam w poprzedniej ciąży. Chyba że tym razem to mała Iga jak na dziewczynkę przystało ma swoje wymagania [emoji3]
 
reklama
Ale pyszności pokazujecie. U mnie w końcu dziś były polędwiczka w sosie pieczarkowym.

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,w koncu mialam chwilke,zeby nadrobic,bo naprodukowalyscie stron...
Zazdroszcze tym,ktore juz widzialy swoje malenstwa. Ja jeszcze sporo mam do odczekania. Pierwsza wizyte mam w polowie lutego,to bedzie 7 t i 4 d.
Specjalnie tak sie umowilam,zeby byla szansa na serduszko,bo w pierwszej ciazy poszlam prawie od razu po tescie i tylko zaplacilam 150 zeta za wizyte a i tak uslyszalam,ze usg nie bedzie robic,bo i tak jeszcze za wczesnie. Dlatego tym razem od razu postanowilam odczekac ile trzeba,ale straaaasznie mi sie dluzy.
Tym bardziej,ze chcemy o ciazy powiedziec po badaniu,a mnie juz korci,zeby wszystkim mowic...
Niektore z Was beda juz po prenatnych...
Trzymajcie sie cieplo.
Ja walcze z nudnosciami...
 
@Gosia0210 daj znac, kochana!
Tez juz czekam do wizyty, 6 lutego mam i znowu zobacze grocha <3 ciekawe jaki duzy bedzie Grochu. Wg ostatniego usg to bedzie 10t2d
 
reklama
@Gosia0210 daj znac, kochana!
Tez juz czekam do wizyty, 6 lutego mam i znowu zobacze grocha <3 ciekawe jaki duzy bedzie Grochu. Wg ostatniego usg to bedzie 10t2d
Ja też niecierpliwie czekam na wizytę,która mam w piątek...to będzie 7t1d. Ostatnio jak byłam to był tylko pęcherzyki ciążowy z kropeczką w środku... oby teraz było wszystko dobrze...Z niecierpliwością czekam na serduszko...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry