reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To dobrze, bo cały luty spędzę u rodziców gdzie jest kot. Ma już 8 lat i raczej słabo zmieniać mu życie z uwagi na moja ciążę ;-) poza tym to typ kanapowca, który nie łazi po dworze i nie tknie nawet parówki tylko puszeczki Sheba, o jego toksoplazmozę się nie boję [emoji23] Z góry dziękuję za informację jak to u Ciebie wyglądało i co mówił lekarz [emoji4][emoji4][emoji4]

gannvfxm7rdcfbwj.png
Badałam się przed ciążą jeszcze pierwszą i wyszło coś koło 330, potem w pierwszym trymestrze spadło tylko o 15.
Lekarz powiedział, że to zakażenie przebyte w przeszłości, ale z uwagi na to, że wartości są wysokie, trzeba powtórzyć. Przebyta infekcja nie szkodzi, tocząca się tak.

Co do kota, to jak ktoś nie ma przeciwciał, to ja bym się powstrzymała od czyszczenia kuwety.
A w razie potrzeby kota można przebadać. Tylko właśnie koty są demonizowane, a to właśnie mięso jest najczęstszą przyczyną zakażenia, np. Przez nie dokładne mycie rąk przy obróbce.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badałam się przed ciążą jeszcze pierwszą i wyszło coś koło 330, potem w pierwszym trymestrze spadło tylko o 15.
Lekarz powiedział, że to zakażenie przebyte w przeszłości, ale z uwagi na to, że wartości są wysokie, trzeba powtórzyć. Przebyta infekcja nie szkodzi, tocząca się tak.

Co do kota, to jak ktoś nie ma przeciwciał, to ja bym się powstrzymała od czyszczenia kuwety.
A w razie potrzeby kota można przebadać. Tylko właśnie koty są demonizowane, a to właśnie mięso jest najczęstszą przyczyną zakażenia, np. Przez nie dokładne mycie rąk przy obróbce.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Tobie dziękuję. Wizytę mam dopiero 10 lutego, ponieważ z racji posiadanego zwolnienia do 9 lutego zaplanowana na 3 lutego wizytę musiałam przełożyć (inaczej jechalabym bez sensu). Jestem ciut spokojniejsza i uzbrajam się w cierpliwość [emoji4]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Ja mam mdłości jak jestem głodna więc "na szczęście" noe odrzuca mnie od żadnego jedzienia ;) niestety moje życie kręci się teraz wokol jedzenia, dnia nie zaplanuje bez ustalenia jakie jedzenie mam wziąć ze sobą.
Nie lubie zup, ale wpracy wciągnęłam kapuśniak [emoji173]
W domu na drugie miałam chęć zrobić domowego kebaba (zdjęcie z pewnej grupy na fb)
1517414118-1491e17c835da567-aaaaaa.jpeg


Ale jesteśmy tylko we 2 a mięcha tu sporo więc chyba zostanie na weekend jak się zbierze większa grupa. Dzisiaj będą gołąbki bez zawijania ;)
 
Ja mam mdłości jak jestem głodna więc "na szczęście" noe odrzuca mnie od żadnego jedzienia ;) niestety moje życie kręci się teraz wokol jedzenia, dnia nie zaplanuje bez ustalenia jakie jedzenie mam wziąć ze sobą.
Nie lubie zup, ale wpracy wciągnęłam kapuśniak [emoji173]
W domu na drugie miałam chęć zrobić domowego kebaba (zdjęcie z pewnej grupy na fb)
1517414118-1491e17c835da567-aaaaaa.jpeg


Ale jesteśmy tylko we 2 a mięcha tu sporo więc chyba zostanie na weekend jak się zbierze większa grupa. Dzisiaj będą gołąbki bez zawijania ;)
Ależ Ja bym to zjadła [emoji3][emoji39]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odkrycie - kawa jest obrzydliwa, wcale nie smakuje tak jak pamietam. Za to ogorek pachnie rajem.
Nie mieszcze sie w jeansy, dzwonie do mamy, zeby zdjela ze strychu moje ciazowe spodnie.
 
Do góry