reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Bennka a Ty jak tam się czujesz ? Gdzie się podziewasz?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki, że pytasz, u mnie całkiem dobrze. Chodzę do pracy i w ciągu dnia, jak tylko mam chwilę, podczytuję Was, bo wieczorem bym już nie nadrobiła, tyle piszecie [emoji4]. Powiedziałam już w pracy, bo czasami muszę zwolnić i chciałam, żeby ludzie mieli to na uwadze. Super reakcja ze strony szefowej i koleżanek. Mamy fajny zespół, bardzo sobie pomagamy.

Pojutrze idę ma kolejne usg do 10tc, a 12.02 już na prenatalne. Dam Wam znać, ale trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Też mam ochotę na tego gofra!

f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
reklama
Dzięki, że pytasz, u mnie całkiem dobrze. Chodzę do pracy i w ciągu dnia, jak tylko mam chwilę, podczytuję Was, bo wieczorem bym już nie nadrobiła, tyle się piszecie [emoji4]. Powiedziałam już w pracy, bo czasami muszę zwolnić i chciałam, żeby ludzie mieli to na uwadze. Super reakcja ze strony szefowej i koleżanek. Mamy fajny zespół, bardzo sobie pomagamy.

Pojutrze idę ma kolejne usg do 10tc, a 12.02 już na prenatalne. Dam Wam znać, ale trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Też mam ochotę na tego gofra!

f2w3rjjgrz97x0lc.png
Zwolnij kobieto zwolnij!!! To dla Waszego dobra! [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ja właśnie pochłonęłam miseczkę bigosu po raz któryś dziś po piłam mirindą i hmmm może coś jeszcze ? Jakieś chrupki za mną chodzą.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi skąd jesteś? :)

Netka przykro mi.

Alkisha może zastrzyk też lepiej się wchłania. Trzymam kciuki.

My wczoraj zamówiliśmy pizze z nowego miejsca, poleconego. Odchorowuje w kibelku. Ale normalnie aż mam skurcze jelit. Zawsze w ciąży mam takie przeboje.
Ale zjadła bym takiego gofra jak tu był [emoji39]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Do mnie czy do mimi93 ? :) bo ja mam „mimi1612”


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może jej mleko nie smakuje bo słyszałam że w ciąży zmienia smak

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno jest slone, bo mowila, ale tez mniej. Jednak nie o to chodzi. Ostatnio baaardzo mnie bola piersi przy karmieniu i mloda to widzi, wiec sama stara sie ograniczac, zeby mnie nie bolalo. Umowilysmy sie, ze bedzie prosic tylko jak NA PRAWDE bedzie potrzebowala. Widac nie potrzebowala az tak bardzo :)
 
Hej dziewczyny mam 7t2d godzine temu zaniepokoiły mnie silne skurcze w podbrzuchu takie chwilowe, teraz troche takie słabsze mam kłucie. Bez plamien ogolnie dobrze sie czuję. Ale zaczęło mnie to martwić. Macie tez tak?
 
Aż tak.ja tak miałam trzy razy.raz nie mogłam wstac z łóżka.drugi raz złapało mnie w pracy i nie mogłam się normalnie przemieścić przez chwile. Również bez plamien itd.pezerazilam się bardzo.gin kazał brać nospe

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry